Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

dopust grčija ali tunizija + 2 majhna otroka

Default avatar
Bi prosila tiste, ki imate izkušnje. Letos bi šli na dopust za 14 dni kam drugam, pa razmišljamo o Grčiji ali Tuniziji, ker sta razmeroma blizu. Imava 2 majhna otroka (4 leta in 1,5 leta). dopust sicer planiramo konec avgusta/začetek septembra, ali pa čisto v septembru.

Iščemo varianto, ki bi bila primerna za otroke - plaža blizu, čisto .... Ni nam samo do bivanja v hotelu in poležavanja na plaži ampak si radi tudi kaj ogledamo.

Prosim za kakšen nasvet, preverjeno varianto.
Default avatar
Jaz bi se odločila za Grčijo.Prvič boljša hrana,no mi smo bolj navajeni na ta okus,drugič veliko več za videti.Tunizija ima zelo malo znamenitosti.Je pa Grčija znatno dražja od Tunizije.
Default avatar
Cenejša je Tunizija, kjer ni potrebno posebej plačevati morske plaže.
Mogoče EL MOURADI CLUB SELIMA, ki ga trži tur.agencija Gulet.
Letos bi naj bil mini club za otročke voden tudi v slovenskem jeziku.
Default avatar
Slike si lahko tudi ogledaš tu:

Default avatar
No, to da v Tuniziji ni veliko za videt je čista laž! Jaz sem bila lani 12 dni v Tuniziji (na celini, da ne bo pomote), pa sem od tega samo 3 dni preživela na plaži, pa še to samo popoldne.
Stvari je ogromno za videt, tako zgodovinskih, kot naravnih lepot - jih je preveč, da bi vse tu omenjala.
Res pa je, da je kultura malo drugačna, kot pri nas, ampak meni je zato mogoče bilo še bolj všeč, kot v Grčiji.
Default avatar
Tudi v Grčiji je plaža skupaj z ležalniki in senčniki za hotelske goste zastonj.
Plaže v Grčiji so zastonj, potrebno je plačati le senčnik in ležalnike. Če jih pač potrebuješ.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net