Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

RODOS julija

Default avatar

Delfinka::trv

Mi lahko kdo pove, kako je na Rodosu sredi julija? Se vročino da prenašati? Vem, da pihlja (upam, da ne premočno), ampak kako je recimo v hotelski sobi? Sicer imamo klimo in upam, da bo delala tako kot je treba... Kako zdržite tisti, ki imate majhne otroke, glede na to, da v grčiji praktično ni sence (dežniki so en larifari - kateri otrok bo pa sedel pod dežnikom eno uro???) . Če je pa kdo že bil v hotelu Forum Beach bom pa še sploh vesela kakšnih informacij. Menda je ta hotel prvič v slovenski ponudbi, morda pa je kdo že nazaj s počitnic tam (ne vem, kdaj je bil prvi odhod).

skratka, hvaležna bom za vsako informacijo.
Default avatar

Fani::trv

Jaz tja ne grem nikoli več, ker je tako drago da dol padeš. Greš zvečer na pivo pa za dva plačaš 2.000 sit. Ko jih jebe!
Default avatar

saso::trv

Ja Fani....potem pa kar na Hrvaško....bo zelo mičken ceneje, ampak zraven bo pa gratis kakšna buška in kletvica o podalpskih...bečkih konjušarjih....UGODNO.

In če boš popila več kot 2 pira...te častijo če z prerezanimi zračnicami...in utrganim odbijačem na avtu!!!
Default avatar

deklica::trv

Zopet nestrpnost...že leta hodim dol pa ni blo problemov.Kakršni smo mi do njih takšni so oni do nas....
No,nad Grčijo,bila na Samosu sem bila tudi jaz razočarana, drago,nič sence,zelo pihalo,da te skoraj pri 40 zebe...Nič posebnega,žal.
Želim ti,da bo Rodos lepši....
Default avatar

isabella::trv

Hi !
Lani smo bili na Rodosu sredi avgusta, bilo je vroče, tako, da vetrc ki skoraj skozi pihlja še kako paše.
Je pa res, da so ob polni luni sunki vetra lahko kar močni.
Tudi mi imamo majhno punčko (3 leta) pa ni bilo nobenih težav, je pa res, da smo se izogibali najhujše vročine in se ca med 12 in 16 uro zadrževali v klimatizirani sobi oz. v senci ob hotelskem bazenu...

Glede cen pa ni tako hudo, kot je napisala Fani - veliko je odvisno od tega kam greš, npr, v strogih centrih mest, še posebej za obzidjem starega mesta Rodosa je zelo drago, tam ti za veliko pivo res zaračunajo 4 EUR, vendar pa že samo dve ali tri ulice vstran stane isto pivo 1,5 EUR. Podobno je s hrano in koktajli.
Skratka mi smo bili zelo zadovoljni, tako da se bomo letos zopet odpravili na otok sonca.

LP
Default avatar

Lara::trv

Meni je Rodos zelo lep otok. Bili smo zač. julija in je bilo vroče, kje pa ni??? Lahko pa povem, da sem vročino veliko bolje prenesla na Rodosu kot pa na Hvaru, kjer ni bili niti klime, niti vetra, še soparno je bilo. Tako, da mi je bilo na Hrvaškem veliko bolj vroče.

Čez opoldne (oz. od enih do treh) smo bili na bazenu, navadno smo v restavraciji nekaj pojedli - nihče nas ni preganjal, pa smo bili tam po 2 uri. Tudi v restavracijah, ki niso pri hotelu ni nikoli nič rekel tudi če smo čez opoldne tam sedeli in čisto malo jedli in pili.

V starem delu Rodos je res drago, imaš pa vedno na voljo cenik in preden kaj naročiš lahko mirno odideš drugam. Obstaja tudi veliko trgovinic s hrano in pijačo.

Meni so grški otoki res pravi kraj za dopust.
Default avatar

Fani::trv

Sašo.... na Hrvaško pa sploh ni variante, ravno zaradi tega kar si ti navedel. Pomoje bova ubrala pot na kakšno eksotično destinacijo. Zadnje čase so cene tako ugodne, da se res splača it.

Lp
Default avatar

saso::trv

Kot prvo , nisem imel namena biti nestrpen do kogarkoli od uporabnikov portala...kar se HR tiče je pa to moje mnenje....lahko rečemo tudi , da sem nestrpen do Hrvatov točno v takšni meri kot so oni do nas...z to razliko da ne zagovarjam nasilja.....

Jaz se odpravljam na SAMOS no nič še ni dorečeno...bi pa prosil, da mi nekdo pove kakšne so kaj cene izvenpenzionske ponudbe ....v trgovinah in tavernah ki niso v središču in TOP
- steklenica vode
- cola
giros.....itd....saj boste tisti ki ste bili že vedeli kaj napisat

Lep pozdrav vsem skupaj in seveda lepe počitnice in predvsem varne...kjerkoli že pač bili!!
Default avatar

isabella::trv

Kolikor sem našla na i netu je Forum Beach hotel na zahodni strani otoka, tam je veter močnejši, morje pa valovito...seveda pa nisem prepričana, da imaš v mislih ravno ta hotel.

Lp

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net