Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Le Cap d'Agde

Default avatar
Zanima, če je kdo kampiral ali bival v okolici tega Francoskega kraja. Naj bi bile zelo lepe plaže tudi za FKK, dost zabave in ne pretirane cene. Zanimajo me tudi, če je res tisto kar naj bi veljalo za francosko obalo - umazana voda. Bo za ta kraj tudi držalo ? Nina
Default avatar
Nama je bilo od potovanja po Franciji s šotorom tu še najbolj brez veze. res prehuuuda vročina, umazano in ful drago. Zato je pa na Atlantski obali super, pa v Provansi in Alpah ter Dordonji ... No, zdaj pa čakava, da malček malo zraste potem pa odkrivat še sever Francije.

Lp, Ajs
Default avatar
Tole z umazanijo velja za zemeljski ali vodni del ? Sta morda bila tudi v tem kraju ?
Hvala za tvoje odgovore. Nina
Default avatar
Ojla, Nina!

Ja, umazanija velja za morje. Sicer pa je Francija res čista dežela - vmes sva šla za 1 dan v Španijo, a takoj pobegnila nazaj v Fr. Sem šla prav poglčedat v album (sva bila namreč že pred 3 leti) in imam fotko s plaže v Cap d Adge. Sicer nama je bilo zelo všeč v Provansi (aix en provence, Avignon), splača se iti pogledat Steze okre v Roussillon, pa seveda trdnjavo Carcassone, najbolj pa sva uživala na Atlantski obali: ogromni valovi, peščene sipine (Dune du Pila) ...

Lp, Ajs
Default avatar
Zanima me, če je kdo obiskal tale camp in vaše izkušnje?

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net