Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

FKK Costa brava

Default avatar
Lansko poletje sem bil za 2 tedna v fkk ju na francoski obali. Noro doživetje. Nudistično naselje je tako veliko, da so notr tud bencinske črpalke , restavracije, trgovine in vsepovsod folk hodi gol. zamislite kako izgleda ko prideš na benz pumpo in tom nagci natakajo .. :) .. pa francozinje majo tko lepe postavce da je kar hudo... No v CRO FKK ( Koversada, Monsena ,Ulika ..) se je treba za v trgovino mal zavit oz. obleč. Škoda :(......
Default avatar
Ja sem že bla s fantom enkrat .... prav smešno ko čakaš v trgovini gol pred blagajno ...
Default avatar
Je to res, da na francoskih FKK plažah potrebujež neko izkaznico, da si član naturističnega društva. ??? Da jo hočejo videt že v vstopu na plažo oziroma v kamp ?
Default avatar
Roni ali kdorkoli če ve naj pove kje se rezervira prenočišča, kako se pride do tam in še kakšno pomembno informacijo...midva z ženo že dalj časa načrtujeva počitnice v Franciji...Cap d'Agde...

HVALA!
LP

Blaž
Default avatar
Mene pa še vedno zanima kako je s to izkaznico ? Kot kaže je tukaj bolj malo turistov, sami resni popotniki.
Default avatar
Midva sva bila pred dvema letoma v Cap d'Agde, bilo je zanimivo in lepo. Bila sva v kampu. Kamp sva rezervirala v naprej po faxu. Kasneje sva videla, da je kamp ogromen in ne veva, če je rezervacija sploh potrebna.

Kompleks je res ogromen in za vstop potrebuješ magnetno kartico, ki jo dobiš (plačaš) na vhodu. Na splošno in z urejenostjo kampa sva bila zelo zadovoljna. Kot problem pa sva videla:
- celo na recepciji se angleško redko govori,
- dobiti hladilnik je bila prava dogodivščina (v kampu nimajo takih hladilnih boksov kot na Hrvaškem, temveč ti pripeljejo pravi hladilnik - tak za v kuhinjo),
- v začetju julija je pihala hladna tramontana in zaradi tega je bilo morje občasno strašno hladno.

Letos greva na Costa bravo. Ima kdo kakšen namig (kampi, plaže)?

B & B
Default avatar
B&B...ali so res vsi kampi C d'A naturistični...ali res zasluži ime Naked city?
Default avatar
Samo del C d'A je naturistični. V njem je kamp Centre Helio-Marin Rene Oltra, apartmajsko naselje in bungalovi. So tudi trgovine, resavracije, bari, pošta, bencinska črpalka, ... Povsod znotraj si lahko gol. No, če ni Naked city, je pa recimo vas.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net