Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Najlepši skriti kotiček Slovenije?

Default avatar

Charly::trv

Kaj je vaš najlepši in večini ljudi skrit kotiček Slovenije?
A
Default avatar

Vito::trv

Spodmoli in naravni most pod Vel. Badinom nad Sočergo.
Default avatar

Če so poleg vizualno še čustveno doživeti... seveda.....:)
Default avatar

pap::trv

reka Nadiža, pa še bi se kaj našlo.
Default avatar

tinkarca::trv

Divjina tolminskih grap, Gačnk in njegovi slapovi, Ganzl ranč v stari izvedbi, Krn zaradi svoje simbolike in Domača Gmajna za hišo :)))

LP Tina
Default avatar

lordwales::trv

ni dvoma.topolšca.takoj potem pa belopeška jezera.ko pa sem doma klasika kobdilj - vipava / ajdovščina / vsaka ponovitev je najlepše doživetje.

spletni naslovi
edina neuradna stran belopeških jezer na celotnem webu
http://users.volja.net/belopeska

klasika kobdilj - vipava

http://users.volja.net/murphylaw

V PRIPRAVI NOVA REPORTAŽA KOBDILJ - LOŽE IN 5 VIPAVSKIH / TRŠKIH / ČUDES-VIPAVA JE PO DOMAČE TRG.DANES SEM SE IMEL ZELO IZBORNO , BIL ZELO SAM , IN ZELO UŽIVAL V MIRU.ČEZ 60 DIGITALNIH SLIK.PREHODIL 20 KILOMETROV.KER ŽIVLJENJE JE POT.
Default avatar

Anita::trv

Nadiža pri Kobaridu
Default avatar

dama::trv

topolsica???kdo pa si ti ki ti je vsec.jaz tu zivim pa prav nic zanimivega ne vidim okoli sebe.
Default avatar

eva::trv

Pokljuški gozdovi in seveda pokljuška barja , vse tiste smreke pa tišina, rastje, zrak....grem enkrat tja pa imam energijo za cel mesec.
Default avatar

UUUUUUUUU

Moram priznati da me je malce sram, ker enega od nastetih krajev niti ne poznamm nekaj drugih si pa se nisem ogledal. Tko da bom sedaj malce vec energije privarceval za "popotovanja po Sloveniji". :)
Hvala za predloge!

A
Default avatar

MihaPR::trv

Hm, ce prou vidm večina levo od Ljubljane proti Italiji (če gledamo zemljevid SLO), men osebno ta konc tud najlepši :)
Default avatar

tinkarca::trv

Charly katerega kraja pa ne poznaš?
Default avatar

Vito::trv

Še en ogleda vreden skrit kotiček zahodno od Ljubljane: Unška koliševka.
Default avatar

lala::trv

Nadiža...bii smo tam poleti...šli smo se kopat, pa ne vem kaj bi bilo tam tako lepega?...mahasti kamni v vodi, kot bi bili umazani in veliko batov, ki veselo pikajo...okolica je lepa...kaj več pa, ja vsake oči imajo svojega malarja...
če lahko pristavim še moj pisker slovenskih lepot...logarska dolina, krnsko jezero, dolina za izvirom soče kjer je Kekčeva domačija...

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net