Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Grčija

Default avatar
Letos nameravam it v Grčijo. A mi lahko kdo priporoča na kater otok in preko katere agencije. Krf odpade.
Pa če je kateri že bil na kakšnem drugem otoku, me zanima kako je bilo.
Hvala
Default avatar
Meni je bil Santorini zakon.
Default avatar
Čao,

bila sem na Kreti, Santoriniju, Parosu, Naxosu, Aegini in Porosu. Tudi jaz ti priporočam Santorini, ker je najbolj romantičen, baje pa da je Rodos tudi super. Če hočeš ful žurat, potem Ios, Paros, če pa te zanima gej populacija pa Mikonos.
Slišala sem, da sta Kos in Samos bolj mirna, ampak ne vem iz prve roke.
Za agencije nimam pojma.

Mojca
Default avatar
jaz sem bila na samosu in santoriniju, oba zanimiva, vsak po svoje, ampak će bi še enkrat šla bi šla na santorini. odvisno pa je tudi od tega kaj pričakuješ oz. kaj želiš videti.

lp
Default avatar
Jaz sem bila na Kreti,pa meje čisto očarala.Prevozila sva jo po dolgem in počes in vse kar sem videla me je popolnoma očaralo.Takoj bi šla spet tja,a mi žal trenutno stanje to ne omogoča,morda pa še kdaj.LP
Default avatar
Mi smo bili na Kreti in na Rodosu, bilo je na obeh otokih super. Ce gres na kreto moras iti vsaj za 14 dni , ker je orok precej velik in ga ne uspes kar tako pogledati. Za 1 teden pa je Rodos cisto tapravi. Je pa povsod zelo lepo. mi gremo letos ponovno na Kreto.
Default avatar
Midva s fantom (zdaj možem) sva vzela hotel na Santorinuju za en teden (Last minut preko Kompasa), da sva se malo odpočila. Tam sva najela moped in otok prekrižarila po dolgen in počez - v treh dneh vse vidiš.
V agenciji sva se zmenila, da nama let nazaj prestavijo za en teden, tako da sva bila po enem tednu "na svojem". Vkrcala sva se na trajekt in odšla na otok Paros. Za nastanitev ni treba skrbeti, ker se že v pristanišču drenjajo različni ponudniki zasebnih nastanitev. Tudi ta otok sva obkrožila z mopedom in se kopala na osamljenih, prečudovitih plažah. Po parih dneh sva odšla na otok Naxos in še tega prevozila po dolgem in počez. Razdalje na vseh treh otokih so tako kratke, da v enem dnevu z dolgimi vmesnimi postanki prevoziš cel otok. Midva sva želela biti mobilna in si ogledati čimveč, lahko pa bi ostala tudi na plaži najbližji od najete sobe. Zadnji dan sva se vrnila na otok Santorini od koder je bil let nazaj v Ljubljano.

To so bile za naju oba najlepše počitnice.

Nina

P.S.
Vrnili smo se trije :)
Default avatar
SANTORINI!!! Vsaj enkrat v življenju ga moraš doživet. Je za vse starosti. Poglej na internetne strani in se prepričaj. Zame bo Santorini najlepši, definitivno.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net