Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kje v Ljubljani praznovati rojstni dan

Kje v Ljubljani praznovati rojstni dan

Vem, da je bila ta tema že večkrat, a z iskalnikom vseeno nisem našla vsega. Zanima me, kje v Ljubljani se da praznovati rojstni dan in koliko pride na osebo. Naša 7 letnica bi povabila sošolce, verjetno cel razred. Ne želimo nič posebnega, le prijetno druženje za uro ali dve in malo pogostitve. Enkrat je bila omenjena čolnarna in neka telefonska, pa številke ne najdem. Zanimajo pa me tudi druge lokacije.

Čolnarna 031 371 765

Hm, kaj pa Mansion pub – mi smo prejšnji mesec tam praznovali rojstni dan (moja in prijateljičina hči).
Lokal je razdeljen na dva prostora – v večjem je bil “otroški žur”, ki sva ga s prijateljico temu primerno okrasili. v drugem prostoru, kjer je tudi šank pa se lahko zabavajo odrasli.
Najbrž ni treba posebej poudariti, da se v prostoru, kjer so žurali otroci, ni kadilo in tudi ni bilo zakajeno.
Plačaš pa samo pijačo, ki jo spijete. Midve sva torto, prigrizke in okraske prinesli s sabo.

Tel. št., kjer se lahko dogovorite vse je 041/386 170 (g. Jure).

V Ljubljani je možnosti kar veliko. Žal se boš za telefonske številke in točne cene morala pozanimati sama.
Živalski vrt, Kavarna pod vodo – City park, Športsiti – BTC, GIB Šiška – Drenikova, za Čolnarno že veš, Galerija Grad (nisem prepričana, da še)…

New Report

Close