Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Iščem sopotnika/co - Peru, Brazilija, argentina, Čile,...

Default avatar
Iščem sopotnika/co za dvomesečno popotovanje Peru, Brazilija, Urugvaj, Paragvaj, Argentina, Čile. V času od 20 Septembra 2004 pa do konca novembra. Aja pa če ima kdo kakršne koli uporabne informacije o teh državah se priporočam za nasvete. L.P. :)
Default avatar
Pozdravljen!
tudi jaz odhajam takrat enkrat, se nimam dokoncno dolocenega datuma (destinacije: Brazilija, Peru, Bolivija).
Ti pa priporocam, da zmanjsas stevilo destinacij - Juzna Amerika je ogromna, razen ce bos letel z letali (od severa Cila do Santiaga voznja z busom traja 26 ur, do juga pa se toliko dalj). Bila sem v CIlu, Argentini, deloma v Urugvaju in juzni Braziliji (do Sao Paola) - dva meseca in pol. Odvisno kaj te zanima, ampak Patagonija je zakon!, kljub vetru in redki poseljenosti. Priporocam znanje spanscine (te manj goljufajo - predvsem v Argentini znajo pretiravat glede njihovih znamenitosti, posebej se glede muzejev, le par jih je vrednih ogleda) Ce te kaj posebej zanima, mi poslji mejl.
Uzivaj,
Sasa
Default avatar
Zdravo!

Nekaj takega sem imel v mislih tudi jaz. Pošlji mi itinerar. Kaj pa stroški, nakup letalske karte itd. Janez
Default avatar
Hej, tud js bi se pridružla, če povabilo še velja. Katera dežela te pa najbolj zanima - to se pravi, ste se že kaj bolj točno menili, kako in kam?
Pozdrav, S.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net