Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Po Sloveniji

Default avatar

Milica::trv

Poleti 2004 potujem za en mesec po Sloveniji, pa me zanima, če ima kdo podobne plane oz. bi se mi pridružil.
Default avatar

lordwales::trv

imam plan julij 10 dni na češko.lahko se mi prizdružiš

lep pozdrav lord wales
Default avatar

Trenutno še razmišljam samo o potovanju po Sloveniji. Se zahvaljujem za povabilo.
LP! Srečno v letu 2004!
Default avatar

zakaj slovenija?če greš z mano v jeseniky mountains / brez kakršnih koli obveznosti, lahko potujemo tudi ločeno itd , edini pogoh plača vsak vse sam /

se ti ne zdi da je treba pogledat malo čez planke in se ti ne zdi da je slovenija malo draga?
dober način za premagati strah pred letenjem.vsaj do prage še raje pa do brna
turo planiram za julij 2004

e mail

[email protected]
Default avatar

Vito::trv

Halo, Lord, dobro jutro. Milica se je odločila za potovanje po Sloveniji. Najbrž zato, ker si jo želi ogledati, ne zaradi cen v čeških toplicah.

Zakaj pa ti namesto tistega digitalca, ki ti je že crknil, nisi raje kupil pralnega stroja za 40.000 sit? Bolj slabo bi pral, bi bil pa cenejši od digitalca.
Default avatar

vito občutek imam da si nekam zajezljiv.don t wory!verjetno sizdaj kje v aeriki ali pa se zezaš z dobro jutro!

kakorkoli že milica naj kar potuje po slovenniji , topolšce imam za nekaj let dost , dobrne tudi , in definitivno jesenikiy mountains julij 2004

ko smo že pri digitalcih pralni stroj imamo, hvala!

drugi mi je šel.a nič za to za mnja denarja kot drugega bom kupil tretjega.compact card kartice imam in akomulatorski polnilec tudi.cene padajo in cene za digitalce so se prepolovile!

kar je bilo leto nazaj 1 mp je sedaj 3mp.za isti denar!

uživaj new year yourney
Default avatar

Kje je pa ceneje kot v Sloveniji, če računaš samo prevoz je vse dražje.
Default avatar

Pravilno Vito najprej želim spoznati svojo domovino, morda pa pozneje še kaj več.
Default avatar

Zarja::trv

Meni pa se zdi potovanje po Slo ful dobra stvar. In če imaš prijatelje na raznih krajih, lahko včasih tudi pri komu prespiš, če te imajo seveda kam dat...
Default avatar

bojanf::trv

Strinjam se, da je Slovenija zelo lepa in če še nisi bila po Sloveniji naokrog, potem se vsekakor splača vsaj enkrat videti njene lepote preden greš kam v tujino. Priporočam ti Bled, Bohinj, Vršič, Trento s sočo in ostalimi dolinicami naokrog, Završnica z jezerom (pod Stolom), Ljubelj in kakšen majhen vzpon po Zelenici, Logarska dolina, Postojnska jama, Škocjanska jama, Piran, Kolpa, Pohorje, Kostanjevica, Otočec, Ljubljana z gradom in tivolijem ... kar nekaj stvari se najde, če pa misliš še malo bolj planinariti pa še več.
Default avatar

lordwales priporoča topollšco.upa pa, da jim bo letos lahko pisal razglednico iz jeseniky mountains.

/ animacijsko športni službi topolšce /

bile so to naj počitnice, a je treba čez planke.
kam sem že večkrat povedal.to je plan za letos.naslednje leto avstrija, potem pa wales.za naprej pa še ne vem!
Default avatar

milica - a potujemo zato da prišparamo.potujemo zato da uživamo.in na potovanjih kartice delajo / kdo pa še plačuje večje stvari z gotovino /

banke dajo ugodne kredite tudi študentov.zaradi mene lahkko potuješ tudi low cost.a spanej pri prijateljih ni pravi dopust.poslušati njihove probleme.ne vem.

zame je dopust da osklopim.ne pričakujem nič osebnega.če že je, je na nivoju turiristov.turistični profesinalci - imajo oziroma imamo v sezoni skoraj svak dan šiht - in že po pravilih službe ne sme biti do turistov nič osebnega, nič politike in religije

potovati pomeni predvsem videti nove kraje, se odpočiti in ne tekati kot ovca.kaj malega kupiti, poslikati čim več fotk itd.

a zavedati se je treba, da turistični profesinalci niso spihologi itd , čeprav je nemalo turistov, ki to pričakujejo.

šiht v turizmu je najmnaj 8 ur v sezoni na dan.in najlepši del dneva vakega turističnega delavca / čez 20 milijonov v evropi / je večer.oziroma po službi.

in izogni se največjim turističnim centrom.če hočeš low cost.ne kampiraj izven kampov.ker so kazni visoke.ostalo pa kot vsi turisti - potuj in uživaj.nato pa back to reality.

in domov pridi spočita.noben smisel nima kolesariti z 30 kilami prtljage pri 30 stopinjah.
in ne pričakuj zastonkarstva.izbrati moraš za to kakšno drugo državo
Default avatar

tramvaj::trv

Pravilno!
Iz istega razloga sva z ženo kolesarila najprej okoli Slovenije (ob meji ). Šele drugo leto sva šla drugam.
LP
Default avatar

barbk::trv

Sem šele danes odprla to sporočilo.
Men se zdi ful v redu, da pogledaš Slovenijo. Lord ti pa itak samo kritiziraš vse stvari! A bi bil lahko malce manj produktiven s svojimi negativnimi idejami in morda dal včasih kakšen pameten nasvet?
Pogledat čez planke? Morda ji pa trenutno to ne paše in hoče videt Slovenijo! al je teb to pretežko razumet??

jaz bi šla takoj po Slo za en mesec, če bi me to tok zanimal in bi si lahko vzela tolk dopusta. Trenutno pač gledam čez planke in po krajših obiskih na vseh celinah (razen Grenlandije) čakam na daljša in bolj poglobljena potovanja po kakšni od neevropskih držav.
Default avatar

lunaa::trv

Milica pravilno si se odločila. Le pojdi in si oglej znamenitosti. Toliko kot imamo mi na tako majhnem ozemlju nima marsikatera druga država.Če bi imela jaz malo več časa bi si tudi bolj podrobno ogledala našo domovino. Vse prevečkrat si vzamemo premalo časa za raziskovanje.
Poslušaj svoje srce in stori kar si želiš.
Pa obilo užitkov ob odkrivanju skritih kotičkov.

lp
Default avatar

Nikki::trv

Milica močno podpiram - tebe in tvojo idejo!

Tudi sama želim čimbolje spoznati Slovenijo! Odločila sem se, da jo bom odkrivala po koščkih, mesec dni pa bom izkoristila za odkrivanje drugih držav - letos verjetno Poljske in morda njenih sosed.

Ko si boš izdelala itinerar povej, pa se ti morda na kakšnem delu pridružim, predele, ki jih že poznam, pa odkrijem tudi tebi :).

Srečno pot!

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net