Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Venezuela vs. Sr.Amerika

Default avatar

pinki::trv

Ne morem se odlociti, kam iti poleti za 2 meseca. Ali Venezuela, Surinam, Gvajana ali Sr. Amerika od Mexico Citiya do Nikaragve??? Obe karti mam ze rezervirani in kmalu bo treba eno placati. A mi lahko kdo svetuje?

Pa se to: A gre mogoce kdo v maju na podobno potovanje?
Default avatar

boby::trv

Jaz tudi nameravam potovati v Mehiko. ampak šele konec Junija al pa začetek Julija. Če si zainteresiran za sopotnika mi lahko pišeš na mail [email protected].
Default avatar

Viro::trv

Hoj.

Presenečaš Pinki, bi si človek mislil, da se za take stvari odločaš sam. Kaj se je pa z Brainom zgodilo??
lp

Viro
Default avatar

Mathew::trv

In kolko je cena kart?
Default avatar

gaia::trv

ojla.... a sam potuješ na to potovanje?

cau

gaja
Default avatar

Manja::trv

MISLIM,DA JE BOLJŠA VARIANTA MEHIKA,ČE JO PRIMERJAŠ Z VENEZUELO. MEHIKA JE BILO MOJE NAJLEPŠE POTOVANJE. MANJA
Default avatar

pinki::trv

Ja, Brain ma druge opravke (recimo rihtanje podiplomca) pa je tuki mal zahinavu. Sicer pa me to lahko povprasas osebno, Viro!

Mene je samo zanimal, ce je kdo dal morda podobna potovanja cez in bi lahko na hitr reku, to je ful dobr, tuki prevec nevarn, pac stvari, ki jih osebno dozivis in jih ne mors prebrat v Lonelyju. Ne, res se ne morm odlocit!

Karto za Venezuelo dobis na STA-ju za 500 USD + takse, Srednja Amerika je pa od 145.000 SIT + takse naprej.

Se vedno cakam na kaksne fajn vtise, se posebej Venezuelskega dela.
Default avatar

rogi1::trv

Oboje je fino! Za karkoli se bos odlocil se boš za pravo varianto! Prepust se občutkom!

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net