Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novi uporabniki – ignoriranje klonov

Novi uporabniki – ignoriranje klonov

Ojla.

To temo odpiram zato da se vedno ob pojavi novega klona razširi njegovo ime, tako da lahko uporabniki takoj vejo kdo je “novi” zajebant…
“Veterani” uporabe tega foruma ga poznamo, novi pa v dobri veri sprašujejo za razne informacije, iščejo sopotnike… pa potem dobijo bebav odgovor novega klona. Verjetno jim kmalu pade zanimanje za uporabo foruma.
Torej mi širimo informacije o klonih, da vsaj nekaj naredimo za ozaveščanje novih uporabnikov…
Torej “novi” uporabniki ignorirajte:

Samo
Š3tof
spanheim
spamheim
spanheirn
spariheim
Ulrik
Krištof
cristobalcolon
sinatra
FRANK
gararyn

A sem kak klon pozabil?

Lp

Andrej

ja,se eden je .toje SAMOS

Našel sem še eno lastnost vseh teh klonov:
PISANJE Z VELIKIMI TISKANIMI ČRKAMI TER DVOJI RAZMIK MED VRSTICAMI.

lp

libanon

Ja, samo Gagaryn je začel z malimi črkami.

Da, sem opazil 2 minuti kasneje po poslanem sporočilu.
Pač se želi pomešati v množico. Potem samo pogledaš profil pa ti piše RTV.

LOL

Mislim ,da bi ta seznam lahko dali kar na prvo stran , da bi se pokazal takoj ob prijavi, če že administrator spi ali pa uživa ob večjem številu klikov da več zasluži z reklamo.

Skratka, to se mora nehat. Jure

Ja, se strinjam.
Zato se ti, Samo (+ ostali kloni) hitro poberi s tega portala ter pusti nas poštene ljudi pri miru.

lp

libanon

Meni se pa pa zdi to obenem smešno in žalostno, ker ima ta osebek tolk časa. Očitno je razcepljena osebnost, ki ima preveč časa na voljo.

Res je smešno in žalostno. Zdaj že nastopa pod nicknamei iskra, mates, libanon, urssa in ostalimi. Joj, kakšen je ta svet.

LP,
Š3tof

Če naj bi klon pomenilo, da za vsemi temi imeni stoji ena oseba, potem se ti iskra motiš.

Številni od teh klonov s(m)o drugi uporabniki, ki oponašajo Samosa (op.p. Samo Štritof).

Verjetno je njihov namen podoben mojemu; vzpodbuditi našega “super” administratorja, da bi končno le naredil red na tem forumu, ki ravno zaradi njegove apatičnosti izgublja vse tiste prave popotnike, zaradi katerih je bil nekoč ta forum res koristen in informativen.

Sedaj pa prevladujejo uporabniki ala Samos, Lord in veliko “avanturistov”, ki se odpravljajo ali pa so bili v Afriki (na Džerbi seveda).

Lep pozdrav,

Matic alias spanheirn

Da se še jaz malo pridružim in povem svoje mnenje 🙂

Torej, ne verjamem, da bi nekdo, ki se jasno in odkrito izpostavi z polnim imenom, sliko, naslovom in celo telefonsko številko, na kakem forumu namenoma zavajal ljudi. To se ponavadi počne anonimno, pod izmišljenim imenom.

Bolj verjetno je, da se je gospod Štritof nekomu nekoč tako zameril, da je tista oseba prevzela njegovo identiteto na tem forumu (in ostalih), z edinim namenom blatiti njegov ugled. Najverjetneje se resničnemu gospodu Samotu Štritofu niti ne sanja, kaj se z njegovo identiteto dogaja po forumih.

Sem pa tudi prepričan, da vsi ti “kloni” niti niso ta ista oseba (kdorkoli že to je, pa četudi je to zares gospod Štritof), ampak so le kopije, saj se je ljudem zazdelo zabavno se zafkavati po forumu, ki po vašem mnenju propada. In zdaj vsak zafrkant lepo oponaša prvotni “original” in zgleda, kot da gre za isto osebo. Saj sem se resnično nasmejal, ko se bral sporočila v zvezi s tem.

Če sem pa še malce zloben 😉 – glede na vaše pripombe glede administratorja foruma: mogoče pa se kar sam administrator predstavlja kot vse te “osebe”? 😉

LP,
Sergej

Samos je zagotovo Samo Štritof, upokojeni sodelavec RTVSLO, saj ga nekateri uporabniki celo osebno poznajo.

In zakaj Samo ni več Samos?
Ker ga je Primož enkrat sredi oktobra na mojo pobudo blokiral.

Zakaj?
Zaradi nategovanja ostalih uporabnikov in izmišljevanja svojih junaških podvigov, s katerimi je “utrujal” po vseh tukajšnjih forumih.

Več o tem na spodnjem linku (novejši člani naj si preberejo celo temo):

Kakšne so bile posledice? Namesto Samosa smo dobili Ulrika, dejansko pa se ni spremenilo nič …

Potem bo res najbolj enostavno, da ga ignoriramo. Jure

z dusevnim bolnikom je zelo tezko.skoda,ker novi uporabniki ne vedo kdo je ta idiot in mu nasedajo.jaz bom le opozarjal na tega cloveka nove uporabnike.

Žal, mislim da je tudi uporabnik “smargrouth” tudi seme iste zalege………pa lep pozdrav redkim popotnikom, ki še zaidejo na ta včasih res odličen forum, vendar na žalost odkar je prišel pod taktirko Primoža Cimermana pač ne več, kaj češ……..očitno bo treba iskat kvaliteto drugje

Angolalife, imaš alternativo?

lp

bv

TRenutno še ne, javim ko bo po mailu!!
lp
Shanti

Se opravičujem, ampak se bojim da je tole nesporazum. Očitno ste nekateri tako razkurjeni, da napadete čisto vsakogar.

“angolalife”, če pogledaš pod moj profil, in pogledaš mojo spletno stran, lahko vidiš, da nimam niti najmanjše veze z nikomer od “klonov”.

Nikogar nisem žalil, nikogar nadlegoval, le mnenje sem povedal. Mislim, da se bom tudi jaz (čeprav sem tukaj nov) že umaknil s tega foruma, zaradi takšnega ravnanja. Žal

LP,
Sergej (ja, to je moje pravo ime)

Pošiljatelj: Krištof Kolumb
Prejemnik: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Datum: 04. april 2007, 03:59
Naslov: Re: HAVAJI

mislim, da vsi zgoraj napisani TOČNO VEMO kdo, kaj in zakaj nam piše s “Havajev”.

jaz osebno sem se samota navadila in se ne odzivam več na njegove pripombe…

je pa – JA več “oseb” v eni “osebi”…

Pod mojim imenom ne mora nastopati, ker ne ve gesla…

Pod mojim tudi ne, ker ne ve gesla… Jure

SAMO – NEHAJ SRAT

Dobro si mu zabrusil, ampak menim, da je bolje, če ga ignoriramo. Jure

New Report

Close