Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Argentina&Čile

Default avatar
Hojla!
Mi zna kdo svetovat, kako najceneje potovati po Argentini in Čilah? Kakšno je sploh stanje v Argentini trenutno po gospodarski krizi? Je še vedno najdražja v celi južni Ameriki ali se je kej pocenila? Kaj pa Čile? Kaj se splača videt in raziskovat? To je namreč moje prvo potovanje izven Evrope in se skušam čim bolje pripraviti tako finančno kot tudi psihično :o)
LP
Default avatar
Pred približno pol leta sem na hitro potoval čez Argentino. Tisto mal vtisov, ki sem jih uspel zbrati so, da so avtobusni prevozi relativno dragi (v primerjavo z severnim delom južne amerike, železnice itak ni), tudi hrana in prenošišče sta dražja kot na severu, a za naš evropski žep še vedno zelo poceni - Buenos Aires, all you can eat restaurant - 400SIT. Stanje se po gospodarski krizi počasi izboljšuje in je čist OK. Za kaj več info. pa ti ne morem pomagati, ker sem bil v Arg. samo en teden, definitivno pa si poglej Iguazu Falls. Za Čile sem slišal da je v bistvu isti kot Argentina, samo dražji, ampak to so že info. druge roke. lp

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net