Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek V nepovrat je izginila tema o splavih

V nepovrat je izginila tema o splavih

Če zagovarjamo svobodo govora le za tiste, s katerimi se strinjamo, potem nismo nič bolj strpni kot Hitler ali Stalin. Če se hočemo pohvaliti, da kaj bolj spoštujemo svobodo izražanja, moramo braniti pravico do svobodne besede za tiste, s katerimi se ne strinjamo.

Morda je bila tema prezgodaj načeta. Janez očitno še ni seznanjen s tem. Pustimo se presenetiti. Mediji prehitro zaglodajo v vsako kost, ki prileti od ministrov.

Svobodno podirajte tabuje, le moje pustite pri miru?

Verjetno bo izginila tudi ta …

Ženska, ki stori abortus, je živi grob za otroka!

Kaj pa tip, ki ga je naredil? Žal ima marsikateri Kranjski Janez pamet le v spodnji glavci…

Dec da včasih vsaj kapco na tamalga, torej ma vsaj nekaj pameti spod.

Preveč je takih, ki imajo vso pamet le v spodnji in jih niti obuvalo za gospoda ne reši.

Tudi mojih postov v tej rubriki, je kar nekaj izginilo.

Qrc pa taka svoboda govora.

Tudi mojih. Rad bi vsaj pojasnilo zakaj.

Si že kaj preveč lapal, kar ni pri tebi nič novega :)))

Zate velja isto kot za megaboya :)))

Kaj pa govoriš?

Noben tip ga ni naredil, če ONA ne bi bila zato!

Vračam košarico in trdim, da taka k…. misli s ščegetavčkom!

Brigita, ne beri kar napišem, ker je očitno, da si sama zmožna prebrati in napisati stavek ali dva. Sklepam, da je več od tega zate že miselni napor.

Ciganke se močno strinjajo s teboj. Zato so prave tovarne za rojevanje. Zakaj že? Ker je to donosen posel za njih, denarci, ki padajo z neba, no ja, od državice kravice. In kakšno harmonično, ljubeče življenje čaka te otročke, kajne? In v kakšne vrle mladenke in mladce se naredijo, kajne? Naj živijo Strojanovi in naj se plodijo in množijo! Slovenija vas očitno potrebuje. Da se spametuje, če drugega ne.

Sloveniji kot državi žal, vsaj spametovanje zadeva, ni več pomoči. Če bi namreč odobrila toliko ugodnosti kot Cigankam tudi slovenskim materam, zanesljivo rodnost ne bi bila več takšen problem.

Se skoraj popolnoma strinjam.Samo kaj ko pa smo Slovenke in Slovenci preveč zahtevni in hočemo da so naši otroci vsaj spodobno oblečeni, da hodijo v šolo…, vestno plačujemo položnice, hočemo vestno delati,.ne pričakujemo,(še sploh pa ne zahtevamo) nobene pomoči niti od države, niti od drugih.

Še nobenga nisem srečala, ki bi obogatel na račun otroških dodatkov in socialne podpore.

Verjamem. Toda to še ne pomeni, da ne obstajajo.

Obogatiš res ne vendar če ne plačuješ položnic ti ostane ves denar ki si ga dobil od sociale. In tu je ta razlika ki nastane in te jezi.Če lahko ostali delamo, z najrazličnejšo izobrazbo, bi lahko tud cigani delal in ne samo čakal kaj bodo dobil ali vzel drugim. Če majo tolk dnarja kot se hvalijo pa naj kupijo parcele in zgradijo hiše pod enakimi pogoji kot navadni državljani.pa se ne bo noben bunil.

Tema je bila brisana zaradi žalitev Kranjskega Janeza. Ali pa imate rade, če se vas zmerfja s prasicami?

Sem napisal kaj, kar ni res?

Tedaj se oglasi, če bi se lagal!

Janez Kranjski l.r.

Jankoviću se že dviga njegova ciganska kri (glej polt)….

New Report

Close