Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Lasersko odstranjevanje

Default avatar
Zanima me, če je odstranitev dlak na nogah z laserjem dokončna? Ali potem ni več treba skrbeti glede teh dlak? Zanima me tudi, kako poteka ta proces? Se odstrani vsaka dlaka posebej? Se tudi računa vsaka dlaka posebej ali morda kvadratni centimeter?

Noge imam kar precej poraščene s temnimi, dokaj močnimi dlakami. Depiliram se ne, ampak jih brijem z britvico. Tudi pod popkom bi si dala odstraniti nekaj nadležnih dlak na ta način. Predvsem me zanima, če je postopek odstranitve dlak z laserjem boleč? Bolečine namreč ne prenašam dobro in če boli, se bom raje kar naprej brila z britvico:(

Hvala za odgovor!
Default avatar
Popzdrav!

Odstranitev je dokončna, poteka preprosto, skoraj brez bolečin, čuti se rahla pekočina, poteka hitro, saj je nastavek velik 1x5 cm.Računa se glede na velikost površine, ki jo tretiramo!

LP!
Petra Hojak s.p.
Kozmetični salon - Cosmetic line
Masarykova cesta 14, 1000 Ljubljana
Tel. za naročanje: 031-598-828
01-4323301
Default avatar
Jaz sem si dala lasersko odstraniti dlake. Bila sem presenečena saj mi v kozmetičnem salonu niso povedali da je potrebnih cca 6 tretmajev. Tako me je odstranitev dlak prišla namesto 33.000 sit 198.000 sit.

Boli ne, le zapeče malenkost, ampak se da brez težav zdržati.
Sem pa ful zadovoljna.
Lp
Default avatar
kakšna je pa cena?
Default avatar
Mene pa zanima a je potrebno večkrat priti na tako depilacijo al ti to že prvič vse odstrani? Pa če mi lahko prosim poveste približno ceno za depilacijo obeh nog?

LP
Default avatar
Ja, in kakšne so okvirno cene?
Default avatar
za lasersko odstranjevanje ne vem.. je pa meni pomagala IPL metoda- Green Flash, ki ne boli preveč.
Default avatar
Odvisno od velikosti povrsine!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
Pozdrav!

Postopek je treba ponoviti okoli 3x, približna cena pa bi bila za en obisk 70 000 sit za cele noge!

lp!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
TOČNO TA APARAT BOMO IMELI JESENI TUDI PRI NAS¨!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
Odvisno od površine((pazduhe 3 ponovitve, cena za en obisk ogvirno 20 000si))
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
Ma a ni vsak naslednji poseg istega dela cenejši prejšnjemu!!????
No pa kako je pri moškem to uspešno po celem telesu....Mogoči kakšni popusti pri celem telesu???
Default avatar
Ja tudi meni niso povedali da je potrebno kar nekaj obiskov. Včeraj sem imela šestič, bo pa potrebno vsaj še 3x, pa daleč od tega da sem neka fajn poraščena kosmatinka. Kozmetični saloni lepo zavajajo stranke.
Default avatar
Torej gre v tem primeru za lasersko odstranjevanje? Že imate aparat?
Sprašujem, ker se nameravam naročiti.
Default avatar
Aparat Green flash imamo pri nas od avgusta in že veliko pozitivnih rezultatov !Ta aparat ni laser, deluje s pomočjo sončne svetlobe-pulzirajoče svetlobe in ima še boljše, hitrejše rezultate od večine laserjev!

LP!
Default avatar
Veliko različnih laserjev obstaja, in niso vsi isto dobri!Moram pa reči, da pri aparatu na somčno svetlobo, pa sem imela večinoma vse stranke zelo poraščene, se niti ena ni rabila postopka ponoviti več kot trikrat.V navodilih aparata, kar tudi sama povem vsem svojim strankam, pa je od 3 do 5 obiskov, tako, da so rezultati presenetljivo dobri!

LP!
Default avatar
kako pa je glede na proces puščanja in puljenja. koliko časa pred posegom je potrebno končati s puljenjem oz. koliko dni pred posegom naj se ne bi obrile. kolikšna dolžina dlak torej mora biti, da je poseg uspešen?
Default avatar
Pozdravljena!

Več dlak, katerere bodo na dan odstranjevanja v fazi rasti, večji bo rezultat.Tega se ne da videti, se pa da predvideti.Če se depilirate, oziroba pulite, jih spulite zadnjič 14 dni pred seanso z IPLjem, tako, da bodo imele čas nazaj narediti korenine in bodo ravno prav doge-3 mm.Če pa je kakšna daljša vmes se jo mora pristriči!
Čez 3 tedne mrtve dlačice same odpadejo ven in glede na preživele-stanje se odločimo, če je potrebno postopek ponoviti!

LP!
Default avatar
Koliko obiskov in kolikšna bi bila skupna cena odstranitve dlak na intimnem delu z IPLjem?
Default avatar
To je individualno od poraščenosti, po pravilu aparata je potrebnih 3 do 5 terapij, ena terapija pa stane v tolarjih 20 000 sit!

LP!

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek