Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Aparati za lasersko odstranjevanje dlačic

Default avatar
Ciao, lep pozdrav vsem,

Na tržišču se vedno pogosteje pojavljajo razni aparati za lasersko odstranjevanje dlačic.

Razmišljam o nakupu. Sicer niso ravno poceni (40-60.000), toda to je veliko ceneje kot obisk v kozmetičnem salonu.

Kaj menite o njih?

Želela bi si odstraniti dlačice na nogah, rokah, bikini, pod pazduho. Glede tega nisem ravno srečnica in jih je povsod preveč ;-(

Je odstranjevanje z laserjem varno?
Skrbi me namreč, da bi si v končni fazi naredila še več škode. Npr. ko sem si dlačice pobelila (na obrazu), so potem postale še za malenkost temnejše!!!

Je tu na forumu katera, ki si je že pred časom odstranila dlačice z laserjem? So se ponovno pojavile ali so preteklost?

Lep dan vam želim!
Default avatar
Pozdravljena!

Pravih laserjev za domačo uporabo ni, saj moraš biti strokovno podučen za delo z njimi in njihove cene so prevelike, da bi si posameznik lahko privoščil!
Če si belite dlačice, je to začasno, saj se obnavljajo, temnejše pa sigurno ne postanejo, to je samo občutek, ker je vidna razlika v barvi!
Vabljena na najnovejši aparat za trajno odstranitev dlačic!Sedaj je že malo prepozno za te posege, saj je jih je potrebno pet zaporedoba opraviti, na 4 do 6 tednov..Jeseni si pa en mesec pred posegi ne puli več dlačic,lahko se samo brije, in čez zimo po telesu za večno odpravi leteh problemov!

LP!
Petra Hojak s.p.
Kozmetični salon - Cosmetic line
Masarykova cesta 14, 1000 Ljubljana
Tel. za naročanje: 031-598-828
01-4323301
Default avatar
Lepo pozdravljeni,

zanima me kakšen laser boste dobili: diodni, aleksandrit, ruby, argon ali Nd:Yag laser .

Najlepša hvala za odgovor.
Default avatar
Pozdravljena!

Ta najnovejša naprava prihaja v Slovenijo ni laser, to sem omenila samo zaradi lažjega razumevanja, aparat L 600 deluje na sistem pulzirajoče svetlobe!

LP!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
A potem ta naprava odstranjuje kakrsne kol dlacce ne glede na barvo?
Default avatar
POZDRAVLJENI!
Zanima me depilacija dlak pod pazduho!! Ali morda veste, kakšno vrsto depilacije uporabljajo voditeljice, igralke, pevke itd., ker so na Tv-ju vse (no, ja po večini) urejene in res nimajo oz. ni videti niti dlačice?!
Če prav razumem Vi najbolj priporočate lasersko odstranitev dlak pod pazduho?! Najbolje pa je "tretma" začeti v jeseni, ker je več ponovitev in med njimi presledki?!
Lep pozdrav in hvala za odgovor!
Default avatar
Mene pa zanima, kolikotakšno dstranjevanje dlačic stane in kako pravzaprav izgleda.
Lep pozdrav!
Default avatar
Pozdravljena!

Dlačice si doma na predelu, kjer si želite odstraniti prej pobrijete, nato pa jih v salonu s pomočjo pulzirajoče svetlobe, po delčkih po tej površini kože posvetimo!Ta postopek je treba ponoviti na štiri do šest tednov do pet ponovitev!Tako dosežemo, da vse dlačice, ki imajo vsaj malo pigmenta, se vsaj malo vidijo, za vedno odstranijo!

LP!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
Pozdravljena!

Skoraj tako, razen, čisto svetlih, belih dlačic ne uniči!

LP!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
Pozdravljena!

Do sedaj se še vedno najbolj priporoča depilacija z voskom, katero tudi sama priporočam svojim strankam, med katerimi si tudi pevke in drugi estradniki.Sedaj pa ko prihaja zelo dober laser v Slovenijo, pa bo rešitev za poraščenost še bojša z laserjem, saj bo trajna rešitev!

LP!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
koliko pa ta odstranitev stane
Default avatar
Odvisno od velikosti površine!Najbolje je priti se pokazati, kjer bi vam lahko svetivali!

LP
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
Jaz pa imam rjave do rdečkaste dlačilce. Enkrat sem bila na odstranjevanju dlačic na bikini predelu - žal neuspešno. Ali mi mogoče vi lahko garantirate, da mi boste dlačice 100% odstraniili?
LP
Default avatar
Za uspeh bi morala priti najmanj 5x in uspeh bi bil 80 %!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
prijatelica si je dala z laserjem odstraniti dlačice na nogah, plačala okoli 200.000

čez eno leto pa so ji ponovno zrasle, sicer jih je bilo manj, vendar bi morala postopek ponovno ponoviti...

ne vem točno v katerem salonu je bila
Default avatar
Ne vam kaj naj napišem nato, ne vem kakšne rezultate so ji obljubili...
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar
Bila sem 2x na laserju v Lj v centru preko kuponov in imam še 4 obiske + mažem si s kremo, ki ustavi rast dlačic. Sem videla učinek na lastne oči pri sodelavki, drugače nebi verjela, da ta kombinacija pomaga. Pa prišparaš denarja kar precej.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek