Starševstvo in vzgoja

Odgovarjajo: mag. Nataša Durjava, EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka • prof. Andreja Vukmir, spec. zakonske in družinske terapije • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

dokolenke-ubijalke strasti

Default avatar
Povejte mi, ali imate podobne izkušnje z dokolenkami pod hlačami. Kako rešujete v praktičnem smislu pomladni čevelj + hlače. Moj mož dobi ošpice, ko pogleda dokolenke, četudi so mrežaste in oh in sploh.
Default avatar
Sem ravno kupila takšne najlonke do gležnja. So barvaste in izgledajo kot nogavičke. Meni so všeč in so res lepše kot dokolenke.
LP Jasna
Default avatar
Jaz se tudi danes kupila še ene dokolenke.A niso super, pa še ake lepe barve imajo, pa vzorce, jaz uživam tem in se mi zdi da lahko zelo popestrjo garderobo, mojemu možu pa so tudi všeč ne vem meni se zdijo celo seksi če jih znaš kombinirati.
Default avatar
Kje si jih kupi???
Hvala, hvala, hvala....
Default avatar
Polzela ima ful lušne!

lp
Default avatar
samo da ne boš mislila, da si edina... tudi moj dobi ošpice, če jih samo zagleda npr., ko obeša perilo...
zato sem nabavila nekaj običajnih kratkih nogavičk, samo tanjših. ampak niso za v čisto vse čevlje, tako dokolenke še vedno včasih spravijo fanta v slabo voljo...
Default avatar
hm, samostoječe nogavičke? te so pa ravno nasprotno od 'ubijalk strasti'
T.

Moderatorji

mag. Nataša Durjava , EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka
durjavaN
prof. Andreja Vukmir , spec. zakonske in družinske terapije
Zavod Pogled
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic