Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

oblikovanje obrvi

Default avatar

janette2

Mene pa zanima kam se lahko obrnem oz. kje naj najdem kakšno dobro vizažistko za oblikovanje obrvi.Pred leti sem bila pri kozmetičarki pa me je prav oskubila kot kakšno kuro .Naj omenim da sem bila zelo razočarana nad profesionalnostjo.Tako da, prosim vas svetujte mi kakšno res dobro v Ljubljani
Hvala vsem.
Default avatar

BRANKA P.

Kontaktirajte me vam bom rade volje oblikovala obrvi,če ste občutljiva poskrbim tudi zato da je čim manj boleče.Obrvi so ogledalo obraza.Osebno si za oblikovanje vzamem veliko časa.

BRANKA
MODERATOR Ličenje make up
Branka Pavlovič - VIZAŽISTKA

BRANKA BEAUTY CENTER
Branka Pavlovič-make up artist
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

beti

Meni jih je nekoč profesionalni vizažist iz tujine oblikoval - bile so tako lepe, da so mi ljudje dajali komplimente, kako lepe obrvi imam!!!! Potem pa isto kot pri janette2 - kozmetičarka mi jih je čisto uničila in zdaj ne znam sama več priti na enako obliko!
Koliko pa računaš, Branka?
Default avatar

BRANKA P.

Odvisno od obrvi od 10 do 20 evrov,za obrvi si je treba res vzeti čas.

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

Marjetka

Joj Branka, če ste pa takoooo daleč. Sem iz MB, pa se za obrvi nebi vozila v LJ, razen če bom vključila v kako službeno pot morda. Me pa veseli, rala sem neki članek o eni "gurujki oblikovanja obrvi", ki rihta neke zvezdnice innevemkogaše... in ugotovila, da urejanje obrvi ni postopek, ki bi se končal v 5 minutah, zato sem vesela, da si vzamete čas.
Default avatar

mojca19

Lep pozdrav. Tudi jaz sem žal iz Maribora in mi je predaleč, da bi se vozila v Ljubljano zaradi obrvi. Ali poznate morda kakšno dobro kozmetičarko iz Maribora, ki bi si podobno kot vi vzela čas za to. Ali vi tudi svetujete komu pristoji kakšna oblika obrvi? Ali si lahko obliko potem sam vzdržuješ?
Hvala in lp
Default avatar

BRANKA P.

Mojca19 pozdravljena!

Seveda svetujem komu kakšna oblika obrvi pristoji,najbolje je slediti naravnemu loku.Svetujem tudi kako si najbolje vzdržujete obliko sama.

Lep dan želim

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

lianka

Pozdravljeni!
A obrvi tudi barvate? Naravne imam namreč skoraj črne, res zelo temne, kar mi ni najbolj jasno glede na to, da imam naravno barvo las vmesno rjavo (ne svetlo in ne temno). Trenutno pa sem na svetli barvi las, zato bi rada tudi barvo obrvi prilagodila lasem, ker mi temne obrvi ne izgledajo estetsko oz. primerno pri svetlih laseh.
Lp
Default avatar

brenkovinar

A kera ve za kakšen dober salon za nego obraza?pa da niso neki ful navite cene? mam ful ful suho kozo, da se mi kar nos lušči sedaj ko je pomlad..

pa katero kozmetika bi bila cenovno u redu, tko da ni krema več kt 50 eur?'?
punce svetujte mi , pa kje v ljuljani moste ali pa vič če je kje kakšen dobr salon??? help

vesna
Default avatar

nidnarja

poskusi z dermalogico, na viču fanci oz ta je bl na rudniku, na viču na tržaški pa energomed, jaz bila v obeh, bolj všeč mi je bilo v energomedu, ne vem pejd pogledat oba, pa boš videla kako

men je tud carita ok saj je fulllll draga, edini razlog zakaj je ne uporabljam to maju tud pr fanci

čao mm
Default avatar

BRANKA P.

Tudi jaz priporočam FEE Studio,sem slišala same pohvale od mojih strank,ki so bile na negi obraza.

Lep pozdrav

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

KITTY

Pozdravljene!
Jaz sem bila na negi v Fee STUDIU in sem zelo zadovoljna. Profesionalen odnos osebja do strank,
cene so zmerne imajo pa vedno kakšne akcije.
Priporočam da obiščete njih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.fee.si
Default avatar

lilyka

Pozdravljeni,

imam en problem: ko sem si pred kakimi 10 leti lotila pulit obrvi, sem to naredila precej slabo in od takrat mi še ni uspelo popraviti oblike, zdaj tudi težje karkoli naredim, ker so nekje že precej redkejše. Zanima me, če je mogoče, da bi mi kozmetičarka/vizažistka nekako rešila obliko obrvi, pa četudi bi si potem nekaj časa z barvico pomagala zapolnit mankajoče obrvi, ali bi res morala pustiti, da mi vse zrastejo in šele potem priti na oblikovanje? Nisem še bila na oblikovanju obrvi in se mi sanja ne, kako bi rešila zadevo :/

Lp
Default avatar

qayqay

Jaz imam že dalj časa res dobro oblikovalko obrvi in za ličenje.Kjerkoli sem kdaj kasneje probala,sem bila razočarana.
Default avatar

qayqay

Jaz imam že dalj časa res dobro oblikovalko obrvi in za ličenje.Kjerkoli sem kdaj kasneje probala,sem bila razočarana.
Default avatar

qayqay

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek