Najdi forum

Kako, da ženske ne opazijo,da jih mož vara?
Vem za eno od vas, ki tole berete redno, pa nič ne opazi…..
Sprašujem se, kako je to možno?

Saj ponavadi je tako,da vsi okoli prej vedo,kot tisti dotični.Če bi šlo za tebe,bi verjetno ne bilo nič kaj drugače.
Razen,če že nisi na bojnem polju s puško v roki!

Moja20, in namen tvojega vprašanja je? Pa ja ne boš rekla, da sprašuješ, ker te to res zanima. Ne, pišeš zato, ker si hotela dregniti v nekoga s foruma (oziroma v več ljudi). Eh, saj vendar ne misliš resno.

nova
Uredništvo priporoča

Vedno so znaki, le da jih ne priznate/mo.

Se bolj narobe je, ce vsi razen doticne osebe vedo, da jo partner vara, in jo potem takole ogovarjajo.

Kako je možno? Vse je možno? V življenju je možno vse?
Ljudje niso pošteni ne do sebe, ne do drugih. Lažejo, igrajo, pretvarjajo se, blefirajo, pišejo na forum, sprošujejo za nasvete…
kako lepo je biti skrti za testauro, kajneda. Nič ne boli. Lahko napiešek karkoli, komurkoli. Navidezna kibernetična resničnost. Daje nam možnost anonimnosti, skritosti, belfiranja, pretvarjanja…daje nam možnost da nekaj vprašamo in čakamo na odgovor.
Varanje je podobno. Navidezna resničnost. V zakonu, da žena ne ve, da jo mož vara? Možno. Saj tudi jaz tukaj gori ne vem, kdo me bere in kdo odpisuje. Možnost navidezne resničnosti.
V resnici, pa ni tako. Vsako varanje, slej ko prej opazimo, tako kot laži, blefiranje in pretvarjanje. Čutimo. Slutimo. Rzjedajo nas dvomi, ljubosumlje, peklenske muke dvoma. Pišem peklenske, ker vem, kako peklenske so. In nič ne boli bolj, kot boli varanje ljubjene osebe. Ni treba, da si poročen, lahko si samo skupaj. Biti skupaj pa pomeni nekomu biti zvest, mu pripadati z dušo in telesom. Biti zvest je lahko tudi uporabnik foruma. Zvest je svojim načelom, piše odkrito in brez pretvarjanja in hudobija. Ste se kdaj vprašali pisalci in bralci, da v resnici, če bi se dobili na štiri oči bi samo molčali in se gledali. Takrat bi navidezna resničnost postala resnična.
Pa na temo. Zakaj se poročeni tako malo pogovarjate? Zakaj direktno ne vprašate zakonca, če vas vara, če sumite, da vas? Ne znate ali se bojite? Zakaj ne vprašate znancev, prijateljev, če mislite, da drugi več vedo kot vi. Boste izgubili ponos? Izpadli paranoični? Ljubosumni? Česa se bojite?
Izgube? Ločitve? Ali samo osmljenosti?
Dialog ni to, da bi bilo s tem enega več ali manj. V dialogu lahko dve osebi samo pridobita. Dvomi se razblinijo, sreča se deli, bolečina in trpljenje pa zmanjša.
Moja 30. Vprašala si, odgovorila sem ti.

Andi

Za slovnične napake pa se opravičujem. Zatipkanje se temu reče.

Andi

Po moje nas je kar veliko teh, ki beremo ta forum, že imela kako grenko izkušnjo glede varanja. In verjetno tudi ta oseba na katero ti ciljaš ve, da jo njen vara. Samo reakcija ljudi na varanje je zelo različna. Nekateri raziščejo stvar do dna, se želijo pogovoriti in odkriti kaj se dogaja-kar mimograde ni lahko, saj kot so povedale predhodnice, vejo prej vsi okoli kot prevaran, nekateri pa zanikajo in raje živijo v laži.
Če nekdo ni pripravljen iti stran od partnerja zaradi ekonomskih razlogov ali zaradi otrok ali zato, ker je nanj bolestno navezan, potem je bolje, da se pretvarja kot da ni nič. Kajti če odpreš skrinjico, potem moraš ukrepati. Če je zaprta, pa se lepo delaš, da nič ne veš in živiš dalje v laži.

Gospa je imela bulo na dojki. Ni je opazila. Ko jo je – je bilo že prepozno. Vsi so jo spraševali: kako to da nisi nič opazila???????

Glede na to, da ti je dotična verjetno prijateljica, bi bilo lepo od tebe, če ti gre to v nos, da ji poveš ti. Pravo prijateljstvo je, da si pošten do sebe in do prijatelja.

You talk to me?

Ej, ko se je meni to dogajalo, so res že vsi ptiči čivkali, meni ni bilo pa nič jasno. Zakaj? Ker te opcije nisem predvidela v svojem krasnem malem načičkanem svetu 🙂

A da bi se TO dogajalo meni, najboljši od vseh dobrih žena, žensk in punc? Pa ne samo najboljši ampak tudi najpametnejši in najlepši…he he he. Pa to še ni vse!!! Še najgršega od vseh najgrših možnih dedcev sem imela. Pa še to ni vse. Še brez službe je bil. Le katera bi ga marala, ha? In le kako bi mu sploh lahko padlo na pamet, da me vara, če pa sem bila vse kar lahko dobi???

Pa sem dojela:
Noben dedec ni tako grd, da ga ne bi marala še katera druga.

Če že pobiraš koga s ceste, je boljše, da ima vsaj avto, službo in stanovanje, ker se ima s čim in kam za odpujsat, ko naredi svinjarijo.

Tudi najboljši prijatelji so sposobni čivkati v zboru z drugimi vrabci, tebi pa ne povedo nič – ker se kao ne vmešavajo.

Če že imaš razvit socialni čut, ga izživljaj preko rdečega križa ali drugih humanitarnih organizacij.

Po nepreverjenih podatkih, ki jim skoraj ni za verjet, pa niti nisem tako lepa in pametna 🙂

koka, super napisano. Pa kar nekaj je resnice na tem kar si napisala. Jaz sem imela priliko spoznat moža in ženo, ona krasna, uspešna, simpatična – meni in ostalim, s katerimi sem govorila, on pa nadut, nesposoben in milo rečeno manj lep. In on jo je varal. Jaz mislim, da predvsem zato, ker se je ob njej počutil kot eno niče. Pa ni tega signala dobival od nje, ona je bila prav zaljubljena vanj, ampak se je sam pri sebi zavedal, da je nesposoben in “ne lep”, pa se je potrjeval z ljubico. Žalostno, ampak resnično.

Koka, jaz bom začela hodit v kemične čistilnice. Tam zagotovo zahajajo samci, ki so vsaj čisti in s službo. :))
Mene tud prevral je nekdo,
sedaj ne boli več tako hudo,
me za opico je imel,
za drugo je čisto ponorel.
Jaz pa lepa in prepametna,
nisem ga spregledala.
Sedaj pri drugi on živi,
zdaj vedo itak vsi.
Meni nič več hudo ni,
ker tacga cepca
lahko vsaka dobi. :))

Andi

prevral=prevaral :)) Hudo!

Andi

He he he, to je tako: ni sramotno dobit bolhe/uši/glivice/ nezvestega dedca…, ker je tega naokrog in okrog kolikor hočeš.

S to razliko, da v prvih treh primerih veš, da ti bo lekarnar ali dohtar pomagal. Če ne zaradi drugega pa zaradi širše družbene nevarnosti. Bolj zaradi njih samih, kot zaradi tebe. Če se pa okužiš z nezvestim dedcem, je pa najprej hudo težko postavit diagnozo, potem skačeš kot prfuknjen naokrog kje bi dobil kaj za odpravo tega stanja, obstajajo samo “domača zdravila”, ki se prenašajo z ustnim izročilom, pa še te garancije nimaš, da bo pri tebi uspelo. In vsi pravijo, da je to tvoj problem, čeprav vsi vedo zanj (in imajo ponavadi pametne rešitve). Ampak hej, vse te zadeve preskakujejo iz osebka na osebek.

Jaz tudi vem, da me dec vara! pa ne opazim, ker me ne boli! Sem se pa zajebala sto na uro z njim! Dva otroka, zaposlena pri njem! Upam, da bom zdržala, da ga zjebem in postavim na cesto še tistih njegovih 15 delavcev, ki so mu babe rihtali! Samo za to še živim!

V prostem času pišeš tudi kakšne zgodbice z nabito dramatičnostjo in cinizmom ali le srfaš po forumih?

problem varanja je večplasten problem dveh ljudi.
v principu, to kaj ti vidiš je tvoja obremenitev in nujno da je to sploh obremenitev za “varalice”.

odpri se malo v razmišljanju in obdelaj svojo togost.

po moje ne veš kaj pišeš

NI SRAMOTA PREVARAN BITI, SRAMOTA JE VARATI!

New Report

Close