Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sonja-Pero BB

Sonja-Pero BB

Dobro jutro forumci.
Zjutra sem na TVju zasledil,da Pero inSonja spita skupaj na tleh v jedilnici-dnevni sobi.Asem videl prav?A sta celo noč tam “spala”?

ja, tudi meni je bilo zjutraj, ko sem vstala (ponavadi prečekiram teletekst)….pa je bil Pero pri Jagodi in jo je tolažil in lubčkal, ona pa jokala…… pol je pa šel v dnevno sobo k Sonji… (pa Sonja je rekla, da bo šla k BB in rekla, da če hočjo dobro vzdušje naredit, da jim morajo dati pijačo in bo….

Včeraj so se menda napili. Celo Staneta so prepričali, potem pa je nekako “zlomil” prst Jasmini, ki ima sedaj povitega. Jasmina je spet padla v svoj psihični stadij in tulila in jokala kako vse pogreša in domače in Robija….blah, ni normalna za moje pojme. Naj gre ven, če ji je tako težko. En velik otrok je (no ne glih velik:) Pero jo je šel tolažit, pa sta si povedala kako se imata rada in se istočasno sovražita, krneki. Potem pa je šel Pero spat v dnevno k Sonji okrog 6.30. To sem zasledila.

Hvala za nekaj informacij.
Včeraj se mi je dopadlo, da je Andrej Suzani povedal nazaj nekaj pikrih,kar ga je motilo pri njej,ona pa ga je gledala,kot da je malo brbrrrr.

Če bo alkohol v igri potem se bodo še steple vročekrvne ženske in pa Pero.

Ja in zopet je vseveda Suzana hotela vsiliti njeno prepričanje,da ima vedno in povsod samo ona prav.Res je težkega in zaprtega karakterja ta Suzana.Noče in ne želi sprejemati mnenja in želja ostalih.

Ne vem…Pero je zjutraj govoril, da v redu da so se napili, ker je Suzana spregledala, da ni tako slab, pa tudi Jasmino je tolažil iz dna srca menda. V glavnem za na vse naj bi dobro vplival alko.

Sonja je čist normalna.Njena reakcija na bedasto Suzano je normalna reakcija 26-letnice, ki je navajena živeti sama in ne rabi v BB neke kvazi mame, da ji kuha in skrbi zanjo.

Večina ostalih pa so nedonošenčki, ki so se pripravljeni uklanjati Suzani za nekaj žlic župena dan.

Dost žalostno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kratko in jedrnato.Zelo dobro povedano.
Bomo videli rezultat v soboto.Mislim,da bo zelo tesno med Suzano in Sonjo.A je mogoče objavljeno kje trenutno stanje v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?

Zadnjič mi je bila Suza hecna, ko je začela govoriti, da ji ni do denarja več-halooooo. Kaka hinavka.

Hja mamica pozablja, da jo ljudje zunaj gledajo in pljuva sama v svojo skledo. Tisti italijanski stavek in št 75 sta takrat vse povedala. Zdaj pa to zanika cccc

glasujem, da gre suzana domov

Suzana go home!

Suzana žali in kritizira vsakega izmed sostanovalcev,kateri ji karkoli nasprotuje in ni istega mnenja kot ona.V svojih nestrinjanjih z ostalimi je žaljiva in nesramna(nestrpna).Zasluži si jutrišnjo nepovratno karto iz BB.

SONJA PLEASE GOOO, GOOO HOME!!! We don`t need you!!!

SUZANA PLEASE STAY IN THE HOUSE!!! wE LOVE YOU!!!

Suzana´s fen club.

Argumentiraj zakaj?

Pravkar sem pogledala posnetek Tininega odhoda iz hiše BB na Filipine. Res ganljivo. Najbolj jo bodo pogrešali Suzana, Stane(se mi zdi, da se je kar malo zacopal v Tino) in Jagoda.

Sem kar nekaj solzic potočila.

Jasmini itak skoz solze tečejo od sreče! Kaj ji je pa mar ena Tina no.

Kaj ste samo moški v fans klubu?

šobica napisal:

> Jasmini itak skoz solze tečejo od sreče! Kaj ji je pa mar ena
> Tina no.

Mogoče imaš prav, pri Jasmini itak ne veš kdaj igra in kdaj ne. Suzana je bila pa kar precej žalostna, je ful jokala.

UPAM AMPAK RES NAJ GRE

DOMOV SONJA ALI PERO

Ne maram Suzane, še manj pa Sonjo. Ena smotana, grda, no energy woman!

Pa kako je zadjič sp. hlače dala dol, pa osvežilni robček v roke, pa Pero zraven. Fuj, kot da ne bi imeli kopalnice. Like Đmejka haha!

Sem že mislila, da sem edina, ki razmišlja z glavo.
Sonja – domu!!

ĐAMEJKA, MAN…ups WO-MAN.)))))

Welcome to the club: GO home, Sonja!

New Report

Close