Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kapri lučka (sladoled)

kapri lučka (sladoled)

Se je spomnite? V tak modro – bel papir je bila oblečena . . . Njamiiiiiiii . . .

Aha, znotraj pa slastna malina ali jagoda… Mnjami, spominja me na moja srednješolska leta, ko smo jih kupovali v trgovinici na Čopovi.
lp

a niso bile to potem lučke Tom ?

je bila tudi v sredini sadna … njam njam!

nova
Uredništvo priporoča

Lučke Tom pa ja še obstajajo in so res dobre. Tudi Kapri se spominjam, ja. Slastna je bila.

Ja, Kapri in Čokomoko, se tudi vi spomnite?! Jaz mnogokrat. Če se ne motim so bile od Ledo-ta.

Žal mi je, da jih ni več….

Zdaj sem se spomnila, da imam sladoled v skrinji. Mnjam…

trarara

zelooo dober sladoled – zdaj je temu zelo podoben sladoled tom

TOM!

Tanajboljša lučka!!!!!!!

Kapri, Čokomoko, Leni… hudo dobre lučke in sicer Beograjske. Ne vem če jih še kje prodajajo oziroma če jih sploh še proizvajajo. Tudi jaz sem s sošolkami vsak dan na Čopovi jedla te lučke. Me kr nostalgija zagrabi :((

jaz sem jih pojedla na tone v savudriji kamor smo šli z šolo

Meni je bila pa Cmok najboljša. Marelica okoli, notri pa smetana. Njami.

Mislim, da so bile od Pekabele. Pri nas jih je prodajal sadjar pred ohoho leti (15-20 leti).

lp

lp, orehek

mmmm, Pekabela sladoled je bil najboljsi… :)) mmm, Cokomoko… 🙂 zdaj smo pa na Ledo presaltal, lani smo morje fuzbalk pojedli :))

Ampak takoooo majhna!

Jaz bi 3 pojedla, da sploh spolzi do želodčka. 🙂

Ja, poleg teh treh nostalgičnih je meni bila ful dobra še tista oranžna (sadna) – mandarina! Res ne vem, zakaj ne delajo več teh, pa še tako poceni je bila ta mandarina, sicer bolj “voda”, a je ful odžejala poleti! :)))
Te zdajšnje lučke (Magnum itd.) pa so meni čisto mimo, prevelike, pretrda čokolada, in sploh… 🙁 ne znajo več naredit lučke…

Kaj če bi se uprle in zahtevale nazaj te stare? Haha, kako bi nas gledali otroci, nič jim ne bi bilo jasno… Naenkrat vse mamice z nekimi čudnimi starimi lučkami…:)))

par let nazaj so prav kapri prodajali v Tušu. pa Leni je bla tut dobra…mnjami

Take lučke še obstajajo, imenujejo se Brrr(ker je to v bistvu zmrznjena voda) in so od Ljubljanskih mlekarn. Ne vem pa, če imajoše okus mandarine.

ja, te brrr sicer poznam, čeprav tudi te redko kje najdeš, a so žal le bleda kopija tistih starih dobrih…

New Report

Close