Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ukradli dokumente

Ukradli dokumente

Ukradli so mi dolumente in zdaj ne vem, kako in kje moram začeti …
OSEBNO, ZDRAVSTVENO,VOZNIŠKO,PROMETNO… kje se to po novem ureja?
Hval za kakršnokoli info.
lp

NA upravni enoti dokumente prekličejo in hkrati naročiš nove. Je pa res, da sem sama krajo prijavila policiji in so to na upravni enoti preverili. Če kraje nisi prijavil/-a pa ne vem kako naprej oziroma če potrebujejo še kaj drugega…

Pozdrav, NusaC

Osebno, vozniško, prometno na upravni enoti, zdravstveno pri ZZZS. Pokliči in prekliči, kako naprej, ti bodo povedali tam.
Upam da čimprej urediš.

Prijavi krajo, izgubo, potem pa na upravno enoto, preklic, naročilo nove,..
V Ljubljani je to na Tobačni ulici, zabiješ noter iz Tivolske. Slišala sem da se dokumente preklicuje isto na UE-nisem ziher. Drgač je bil pa včasih uradni list.

Se tole: zgoraj napisano velja za vozniško in osebno. Pri zdravstveni moras z osebnim dokumentom na ZZZS, kjer ti naredijo novo.

ZA prometno pa pojma nimam…

Hja – pa vse je proti plačilu, seveda 🙁 Mene je drago, drago stalo, ker sem imela v denarnici tudi OI in zdravstvene svojih sinov… Vsak preklic je potrebno plačat, pa še nov dokument, pa slikanje…

Ja tudi jaz sem imela otrokove dokumente.(
lp

Če lahko, še kak dan počakaj. Slišala sem že za več primerov, ko so ukradeno dobili nazaj – recimo prijateljici je nekdo ukradel denarnico. Kartice in denar je ven pobral, ostalo pa vrgel v en poštni nabiralnik in lastnica nabiralnika je prijateljico poklicala in ji dokumente in denarnico vrnila.
Če kdo najde dokumente na ulici in jih nese recimo na policijo, jih boš tudi dobila nazaj.
Pretehtat moraš pač stroške za izdelavo novih dokumentov in to, ali lahko malo počakaš.

New Report

Close