Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hotel Zagreb v Rogaški Slatini

Hotel Zagreb v Rogaški Slatini

Pozdrav vsem na forumu,

za prvomajske praznike se bomo odpravili v Rogaško v hotel Zagreb. Zanima me, če je bil kdo že tam in kako zgledajo te toplice? A je primerno tudi za majhne otroke ? Kakšen pa je hotel ( sobe,hrana )?

Hvala in lepe sanje,

hotel je soliden. sobe so velike, prostorne, visoki stropi, lesen pod (čez pa tapison). hrana vredu, le malo majhne porcije (večerjo ti prinesejo, lahko si pa sam izbereš solato, sladico in juho).
toplice niso toplice v pravem pomenu…(jaz sem si predstavljala malo več), ampak je čist ok. Je en večji bazen in takoj ob vhodu (kjer je za moje pojme bilo premrzlo-mi smo bili pozimi) je otroški bazen z tobogančkom. Naši otroci so se le enkrat kopali tam noter, ker je bila voda svinjsko mrzla. Morda je zdaj in poleti to boljše…ker je itak bolj toplo.

kakorkoli že, navkljub zgoraj napisanemu, nam je bilo izredno všeč. Osebje prijazno (sploh do otrok), sobe čiste in velike, svetle, okolica čudovita (zdaj je sigurno še lepše) in super sprehodi za otroke, ker ni skoraj nikje nobenega prometa.in lahko prosto tekajo…Izleti na okoliške hribčke (na enem je cerkvica) so lahko tud super (zadaj za hotelom soča, ki stoji malo v hribu). skratka, mislim, da se boste imeli super.

V sobi je mini bar (hladilniček, kamor lahkom spraviš kaj za malico). Zajtrk obilen, sproti pečejo omlete, sicer je vse bolj v ”malih dozicah (na primer puterček narezan, ne tisti zaviti zavojčki, marmelado si ”najameš” v malo stekleno posodico..skratka, zanimivo. ampak za zajtrk pač vzameš več, oz. greš isakt večkrat. ne vem, kako je s kavo in mlekom -ker menda ti pripada le ena dozica vsakega (dobiš v taki mali srebrni termovski na mizo). Ampak mislim, no, da če imaš čas (če nimaš otrok) in da, če prosiš še za kavo, da dobiš še. Ni pa tak luksuz, da bi bil kak kapučin, ali vroča čokolada, —morda KAK avtomat…kava je navadna bela. (ni prava) Če te še kaj zanima, kar vprašaj.

No jaz sem iz Rogaške in ti lahko povem kaj.
Za same hotele ne vem kakšni so, vem pa da je veliko tega za sprehajat,za pogledat…
Npr. Kavarna Sava-odlične torte in prijaznost,
Na kavico lahko greeste v Attemsa. Centralkjer imajo zunaj za sedet in igrala za otroke,
Za sprehode je super npr. pot na Bellevue kjer sicer ni več restavracije, ampak sama pot je skozi naravo, vmes je eno postajališče pri Tilčki kjer lahko kaj poceni popiješ in poješ,skratka da se sprejahat, vse naokoli od Bellevua ,zadaj za hoteli je gozd in poti sprehajalne.Zelo fajn je za sprehod in miganje pri teniških igriščih, kjer je trim steza, urejena skozi gozd, vsake toliko so opostajališča, z klopcami in pa z telovadnimi eksponati, potem lahko greste še naprej na stolp kjer se vidi cela Rogaška in še dlje.
Rogatec pa je kraj ki je 6 km oddaljen pa je fajn za pogledati grad Strmol ki je obnovljen in res lepo za pogledati, in pa Muzej na prostem ki je eden najlelših v Sloveniji, zraven je konjušnica kjer lahko tudi konje jahate in še lepo je na Donački gori kjer imajo planinski dom ki bo verjetno odprt čez praznike, za vikende je to vem,tam lahko poješ kaj in tudi tam je lepa narav in fajn.No jaz sem ti opsiala kam mi hodimo na sprehode in pohode z otroci.Če te še kaj zanima me vprašaj.

Pozdravljeni punci,

hvala za odgovore, zanima me še kakšni so bazeni, a niso tudi s termalno vodo? Kaj pa kakšen majhen bazenček za otroke( 2 leti)? Ali imajo tudi jakuzzi in savno?
Lep sončen dan !

bazeni so s termalno vodo, imajo majhen bazenček za otroke, savna je tudi, za jaccuzzi ne vem.
Bazenski kompleks ni ne vem kako velik, je en olimpijski bazem mali bazen, ter dva mala okrogla z vročo termalno vodo, kjer ne semš biti več kot 15 min.Skratka nam je fajn ker ni neke gužve in je prav fino

New Report

Close