Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutrišnja oddaja in BB

Jutrišnja oddaja in BB

v sredo 28.03. ob 9:30 na radiu Europa05

(87,6) moj jutranji gost PRIMOŽ!!

Zdaj imate možnost, da postavljate vprašanja, kar se tiče med over net-a, Primoža-kaj, kako, zakaj (npr. zakaj se brišejo določene teme……
skratka…..dobrodošli vsi vaši ŽULJI in pohvale seveda!!!!

natalija

No tole je bilo obvestilo in ker sem izvedel, da so nekateri pošiljali maile, zalaj ne dovolim tem o BB, je lahko jutri na radiju ta tema in bom vse razložil.

Samo na kratko:

BB ni prepovedan. Če je vsak druga tema BB potem je to narobe, če pa odprete eno temo in se vsi v njej pogovarjate in to vsak dan novo temo, ni s tem nič narobe. Lahko pa določimo kvoto, 4 teme na stran :-)))

Nisem prepovedal, res pa je, da sem vprašal, če naredimo nov forum, pa niste bili zato, drugi predlog je bil, da se preselite na forum življenje ah to življenje, če pa tudi to ni sprejemljivo, potem pa lahko tukaj, samo tem naj ne bi bilo preveč, pa so žal bile 7 tem zapovrstjo. Potem pa še en kup zafrkancij.

Upam, da sem sedaj razložil in da ne bo treba spet po telefonu razlagati, jutri pa nadaljujem tudi v živo.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Aja še to, na temle forumu je kar nekaj debat brez pritožb uporabnikov

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kar se mene tiče problem tega foruma ni samo bb ampak vse prepogosto ponavljajoče teme.

Če se ena tema 7x ponovi pomeni, da gre 7 različnih tem na drugo stran.
In tako pride dan, ko je 7 tem o bb, 7 o viktorjih, 7 jih prodaja rabljene cunjice, 7 jih ponuja varstvo in najdeš ostale teme že med prazgodovino.

Verjetno preveč uporabnikov enega foruma za tak način pisanja.

Omejitev bi zame morala obstajat za vse take teme.
Dohodnina, bb, prodaja, varstvo pa še marsikaj kar je na določen dan aktualno.
So pa to navadno eni in isti uporabniki. Kolikokrat kdo postavi vprašanje in nato odpre nov post in dopiše: ”še to sem pozabila”.

potem je pa cel kup drugih forumov, ki bi jih lahko tudi ukinili saj so povsem neobiskani.
Če bi en moderator samo en določen čas skrbel za malo reda bi bilo hitro ok.

Če bi se lahko skozi prodajalo samo v forumih za prodajo bi kmalu tudi tisti postali aktualni itd.

Sedaj pa najdeš vse forume sistema mon na starševskem čveku in vsak napiše bom kar tu objavil čeprav ni pravi forum saj je ta najbolj obiskan.

Škoda je ker včasih kdo res potrebuje pomoč in se v enem dopoldnevu znajde na 3 strani.

Je pa to seveda moje mnenje, ki sem ena od 1000ih uporabnikov.

Primoz, morda bi bilo smiselno razmisljati o tehnologiji, ki bi podpirala sistem, da se zadnja vpisana tema oz tema z zadnjim postom postavi na prvo mesto na strani. To smo imeli nekaj casa nazaj za en dolocen cas. Kje bremza?
Ob takem sistemu bi bilo tudi ponavljajocih se tem bistveno manj oz skoraj nic.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Lahko pa se da vsakemu uporabniku bonus za število tem, ki jih lahko odpre :))) Recimo 100 tem na leto ali pa 10 na mesec. Seveda bi bila registracija potem obvezna.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

ha ha niti pod razno 🙂
Oziroma lahko uvedemo ko rodim ha ha

Se strinjam z registrirano. Tisti sistem je bil dober in ne vem zakaj ukinjen.

Zato ker je preveč objavljenih tem in odgovorov da bi sistem to lahko podpiral.
Torej z malo reda bi tudi to bilo izvedljivo.

močno dvomim, da je kriva nezmogljivost sistema… ogromno (večina) forumov, tudi precej večjih, normalno funkcionira po tisti logiki…

se tudi strinjam s takšnim sistemom…ga pogrešam na tem forumu 🙂

Kot je Primož že VEČKRAT povedal, ta sistem ni OK za ta forum, ker je preveč tem, preveč obiska, preveč pisanja. Preveč bi obremenili vse skupaj in potem bi bilo zihr še enih 10 tem dodatno na dan, zakaj forum tako počasi dela. 🙂
In zakaj naj bi bila nezmogljivost vprašljiva? Glede na denar, ki ga vsi prispevamo, je še čudno da sistem stoji.

Jaz se strinjam s Kitty, da bi se teme morale prestavljati. Priznam, tudi jaz kdaj sem napišem, čeprav bi bilo bolje drugam. Meni je všeč v ostalih forumih, ko klikneš na temo in piše da je bila prestavljena. Vendar pa to ne reši problema, da ne bi ostale teme padle več strani nazaj.

Kljub temu, da je to anonimen forum, bi mogoče res razmislil o registraciji. Če že ni pogojeno s tem, da plačaš članarino (predvsem moderirani forumi), naj bo pa registracija (za pisanje v forum) obvezna. Potem bi se tudi število kakih neumnih nickov v temi, kjer se vname prepir, zmanjšalo. Pa še to omejitev, da na en mail imaš lahko samo en nick. Pol si pa odpirajte maile, pa nicke,… 🙂

Lp, Petra

Ta omejitev – na en mail en nick – že je, vendar sistem ob registraciji ne zahteva potrditve preko maila. Zato lahko napišeš tudi izmišljeni mail – v stilu in bo registracija šla skozi. Morda bi res veljalo razmisliti o obvezni registraciji in potrditvi preko maila.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

To da dobiš potrditev na mail mi je bilo samoumevno, ker drugače res nima smisla registracija.

Lp, Petra

Zdaj ni tako.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Jaz se z registracijo tudi strinjam. Uporabnik je še vedno anonimen se pa veliko težje sam s seboj krega kar se danes dogaja.

kitty, kot sem že enkrat obljubil, še enkrat obljubljam, v kratkem bomo imeli toliko dela z uproabniki kot že dolgo ne, zakaj, ker bo prišlo do nekaj tehničnih sprememb in iz izkušenj vem, koliko bo vprašanj in želja, bo pa ravno to možno, da bomo določene teme lahko združevali v eno. Kar bo rešitev problema za podvajanja.

Datuma ne upam napovedati, povem pa da bo kmalu in vsi boste vabljeni k podajanju inforamcij, želja in ugotavljanju napak, ki zagotovo tudi bodo, bo pa tudi veliko več funkcij za uproabnike, tako da bomo imeli že s tem veliko dela.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Tudi to bo v novem sistemu. No to je bila ena izmed prvih opci, ki smo jih želeli, zakaj toliko časa? Ker prestaviti 6 milijonov sporočil ni tako enostavno, pa še nekaj jih je potrebno združiti.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

To, da je bilo na vrhu zadnja napisana tema, tega ni iz enega razloga. Ko smo to vključili, je zaradi količine sporočil nastala takšna zmešnjava, da nihče v 1 minuti ni vedel kje je njegova tema, najprej je nekaj napisal se je postavila na vrh, ko je prebral ostala sporočila, je bila tema že na 30 mestu in predno jo je našel je bila po kliku že na drugam mestu in tako naprej. In tako si veliko težje našel temo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

KAj veliko večjih kot je naš ni, kot drugo pa imajo drugo vrsto sistema. Bi vam bilo všeč, da bi bile teme razvrščene po večih straneh?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

BAcek, lahko bi se zgovarjali na denar, pa je nesmiselno, treba je urediti in to tehnično. Glavni moj ali naš problem je v času, ki ga ni, da bi temeljito preuredili sistem, kot pa sem rekel, počakajte kakšen teden in imeli boste veliko dela, no ja, pravzaprav mi.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close