Forum.Over.Net

Starševski čvek

kje bi praznovala?

Default avatar

40-letnica

Kako in kje ste praznovali svoje "okrogle" obletnice in rojstne dneve.
Iščem idejo za praznovanje "okroglega" rojstnega dne a ne bi rada praznovala doma ali v gostinskem obratu.

Hvala za ideje in pomoč.
Default avatar

tkole

Včasih smo delali žurke ja, za cele žlahte, ker smo nato mi stregli in oni uživali in na koncu nisem imela nikoli nič ot tega le kup utrujenosti in dela. In gore denarja, ki je odšlo za pijačo, hrano...

Po novem že par let, pa si na dan rojstnega dne lepo voščimo z bližnjimi,ljudmi, ki so nam dragi in mi njim... damo darilo,kakšen narezek,kavica, mal čveka in to je vse. Velikih žurk ni, za okrogle pa gremo raje na potovanje, enkrat Pariz, drugič London, potovanje po svetu in tako imamo res kaj od tega in spomine,ko rečeš, za 40 let smo bidli v Ameriki, čudopvito je bilo jupii. ne pa garali smo in stregli 50 ljudi, hvala lepa!
Prva leta, ko ni bilo več velikih žurk, se je kdo od žlahte celo upal klicat in spraševat, kaj žurke ne bo...nato so nehali in dojeli, da tega pri nas ni več in je sedaj ljubi mir.
Default avatar

Dohtarca

Midva bova letos praznovala 80 - letnico - skupaj seveda:-))). Rada bi naredila en dober piknik za vse skupaj, ampak še iščeva lokacijo. Pikniki se mi sicer zdijo še najbolj sproščena varjanta - pa tudi ne vem kaj bi še lahko bilo, če gostilne in doma ne pride v poštev.
Če pozna kdo kako dobro varjanto za piknik bom zelo vesela informacije, lp D.
Default avatar

40-letnica

)))ha,ha, midva imava tudi 80- letnico letos, skupaj.

Čestitke obema!
Default avatar

elium1

Midva tut :)
Default avatar

40-letnica

jeeeeeeeeeee........................

Vse najboljše!
Default avatar

40-letnica

Kaj ko bi se mi 80 - letniki kar skupaj dobili in bi bil to super žur za "GENERACIJO 1967" ?!
Default avatar

1967

Jaz sem ZA! Drugi mesec bo 40-tka:))))
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Staramo se staramo!!!:)))
Default avatar

40-letnica

Kje se potem dobimo?
Default avatar

1967-še ena

Tudi jaz in moj najdražji imava letos okroglo, on je že imel, jaz poleti.

Vse najboljše vsem nam :))