Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plenični izpuščaj – koliko časa in kako ste pozdravili

plenični izpuščaj – koliko časa in kako ste pozdravili

torej, vprašanje je že zgoraj. naša punčka ima to (vsaj mislim, da je to to) zdaj cca 1 teden, zamenjali smo plenice, sušimo ritko, mažemo z bepanthenom, tanč predlaga tudi canesten, sem upoštevala. predvsem me zanima po kolikem času naj bi bilo bolje?

probaj z daktarinom pri nas je pomaglo.V dveh dneh je bilo ok.Sem pa po vsakem previjanju namazala.

Pozdravček!

Čez noč namoči hrastovo skorjo,zjutraj precedi in z to tekočino večkrat na dan umivaj ritko.Zelo hitro vidni rezultati.

Vida

Vida

Če gre za glivice smo jih mi pozdravili s Canastenom in Bephantenom plus v tednu dni. Dva dni sem mazala 3 krat na dan, ostalo dva krat. Po umivanju posušila s fenom. Pazila sem, da nisem brisala z brisačo, oz., da sem se dotikala samo s papirjem. Je pa bilo v dnevu-dveh vidno bolje, po uvedbi Canastena.

Mi smo si pomagali s praškopasto – dobiš v lekarni.

Canesten pride v poštev samo, če je vnetje glivično. Pri nas je najbolj pomagal zrak. Vsak večer je bila pol urce do ure brez plenic, nato pa smo mazali še z Bepantenom. V parih dneh se stanje izboljša.

Kako pa vem, ali so gljivice, ali plenični izpuščaj?

zdravo

Poskusite s kremo od firme Mustela, reče se ji Stela activ. Tudi mi smo imeli probleme z vneto ritko in je pupa na ves glas jokala, ko je lulala in kakala. S to kremo smo v dveh dneh stanje povsem poparavili. Res je malo dražja, ampak jo priporočam. Kupite jo v lekarni.
LP

Pri nas smo pa tudi malo hrano zamenjali in pijačo. Je bilo tudi takoj boljše . Mazali pa s praško pasto in sušili s fenom.

Že zgoraj je safir vprašala, kako naj vemo, ali gre za glivice ali plenični izpuščaj. Jaz ne vem. Mi lahko katera opiše razliko? Je pa res, da po canestenu še ni bilo bolje. In hvala za vse nasvete!

Lamprehtova krema je zakon za te zadeve.

New Report

Close