Najdi forum

Tamar

Pozdravljeni!

Zanima me, koliko je sedaj sonca v Tamarju in če je glavna pot zasnežena. Zanima me zaradi obutve, ker jo jutri morda mahnemo tja. Gremo z otroki (mlajša 4 leta), pa me zanima še kakšen nasvet (nisem bila tam že celo večnost 🙁

Vsem v naprej hvala

Glavna pot, če ni zasnežena, je pa verjetno precej mokra. Gojzarji so verjetno še vedno dobra izbira. Sonce bi pa moralo biti.
Glede na starost mlajše bi pa rekla, da jo boste mogoče del poti morali nositi:-)

Ah dej no dej…nositi??? Pot je ravna in krasna. Snegca je za vzorček. onček je vendar ne vso pot. Kapa v ruzaku že pride prav. Obutev pa kar pošteno, ker je to le gozdna pot in ni dobro če ti premoči. 14 dni nazaj smo se še sankali nazajgrede iz Tamarja. Če se le da, gremo vsako nedeljo. Naša bambina v vozičku, mi pa vsi lepo za njo. Nazaj pa večji na sanke in juhuhuh…Čaj in kakšno jabolko ali mandarino pa le vzemite s sabo za spodbudo otrokom.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi naši otroci gredo jutri z gasilsko zvezo na izlet v Tamar. Ker sva bila z možem tudi v dilemi glede obutve, sva poklicala v en penzion v Planico, pa nama je prijazna gospa povedala, da je še sneg in so potrebni “gojzarji” ali pa škornji. Vreme pa je krasno.

Sonce v tamar spet pokuka v začetku februarja, tako da ga je najbrž zdaj že kar nekaj. 🙂

New Report

Close