Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kitajska restavracija

kitajska restavracija

Ali kdo hodi v kitajske restavracije ? Moja starša bi za rojstni dan rada povabila v kitajsko, pa ne vem katera je najboljša – tako, da je lep ambient in dobra postrežba in dobra hrana.

Za pomoč že vnaprej Hvala

Mni je všeč Zong Hua na trubarjevi, ampak ambient ni ne vem kaj, je pa hrana dobra pa še prijazni so zelo, no mogoče do mene ker sem velikokrat tam. Ampak mislim,d a so res družinska kitajska restavracija.

Če pa bi rada ambient, pa je na Bledu ena kitajska z dobrim abientom, v Šiški pri tehničnih pregledih je ambient dober, če si v osrednjih sobah, vendar so kelnarji slovenci in so tako mrki, da ne veš ali ga tepejo vsakič ko pride po hrano al kaj.

PA še nasproti karitasa tam nekje v enih ulicah pri zmajskem mostu je ena, v enkem kotu ampak notri kar prijetno.

V glavnem pa so vse narejene po istem kopitu, malo okrašene v kitajskem stilu.

Poišči si pa eno tako okroglo mizo, je vzdušje najbolj primerno, če vas je malo več, da lahko vrtite krožnike na sredini.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Daleč na okrog je po kvalitetni hrani in prijetnem ambientu znana kitajska restavracija v Retečah pri Škofji Loki.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz dam glas za Zlato ribico v Retečah. Pišuka sem lačna ratala ob misli na njihovo kislo pekočo župco…

v črnučah je super kitajska restavracija ob črnuškem mostu. Pred nekej leti na enem izmed forumov ocenjena kot najboljša v ljubljani. Hrana je super osebje prijazno………. meni je zelo všeč, sploh v sobi za nekadilce ki je nekoliko manjša

Še en glas za REteče.

Pa dobra je tudi tista v Domažalah… Na Bledu so se pa močno pokvarili.

Meni je najboljša v Kamniku in v Kranjski Gori. In ni slaba tudi v Črnučah in na Ižanki. V Reteče pa grem po vašem priporočil naslednjič.

New Report

Close