Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna barva las vam je najlepša?

Kakšna barva las vam je najlepša?

Za žensko?

Ok, vem, odvisno je od barve kože itd, pa vendar. Meni so všeč svetli odtenki, vendar ne čisto blond. Svetlo rjavi, medeni.

Kaj pa je letos v modi?

ČRNA!

Pozdrav
Tudi meni so všeč svtli odtenki lepa blon barva, čeprav sem črnolaska.
Nekako se mi zdi da frizura pride do lepšega izraza, če je barva las lepa blond.

lp

Letos so izredno moderni svetli lasi.

Vse, samo črni ne. Umetni črni, ki izgledajo prav mrtvo…

Svetla, če je naravna. Ali pa temno rjava, ostalo vmes mi je pa bolj tak, brezveze.

meni pa ognjeno rdeča

V osnovi ni nobena barva las slaba, ne prenesem pa za nič na svetu tiste blond barve, ko so lasje dobesedno beli – bljjjaaaak. Meni najljubše pa so rdečelaske, z naravno rdečo po možnosti, pegastim obrazom in po možnosti zelenimi očmi…. sanje….

Temna, skoraj črna – a seveda, če zraven paše tudi polt, obrvi….

Videt ne morem več rdečelask, rdečelask, rdečelask… pa celo familijo od babice do vnukinje z isto rdeče pofarbano glavo srečaš na cest, ni za verjet.

si pozabla na vnuka

ma sm zgoraj prebrala,da so eni všeč pege!!!Joj,jest jih imam in jih SOVRAŽIM.Kaj bi dala,da se jih znebim!
In dobesedno molim,da jih moji otroci nebi imeli.
Sama zajebancija v šoli,pa te otrok vidi pa reče “kaj maš pa ti te pike na obrazu” pa saj vem otroci so najbl iskreni sam mal te pa kr potolče tole.Poleti bi se pa najraj zaprla nekam k takrat je pa obup.
Aja barva mi je panjbl ušeč ornk rdeča.

Všeč si mi rdeče lase – vendar naravne, pobarvane rdeče pa so mi vse tako grozne, da občudujem vse ženske, ki hodijo naokrog take; jih je pa ogromno. Nasploh so mi všeč naravne barve las, le ognjeno črne ne.

Jaz sem se pa pravkar pobarvala na ognjeno rdečo hehehe

Zelo so mi všeč naravno blond laski. Kot so napisale nekatere predhodnice mi je pa najbolj čudno, izredno temna črna las (pobarvana) in beli.
Drugače so pa letos res zelo moderni blond laski.

Všeč so mi rjavo-rdeči odtenki, če pašejo k polti, sevada. e maram pa pobarvanih blond, suhih žimastih las brez leska in nenaravno črnih.

Živi in pusti živeti

naravni(e) rdečelasci(ke) s pegicami 🙂

lp, ewy

Moj frizer pravi, da je v modi vse, kar je naravnega videza. In malo svetlejši lasje.

Mišje sive.
Kaj pa hočeš….

Sem bila že vse…rjavolaska (naravna), rdečelaska, oranž, črna…sedaj sem že nekaj let blond in se še najbolje počutim….me vsaj kdo čudno ne gleda, če kako butasto izustim…-:))))))

Najlepsa mi je moja naravna barva, ki je v osnovi malo temnejsa rjava z veliko svetlo rjavih las, nekaj rdecih, nekaj oranznih, nekaj svetlih blond in nekaj temnih blond. Imam naravne pramene :-))

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Rjava, barva mlečne čokolade ali pa barva svetlečega kostanja, ki se preliva v rdečkasto…. ali pa naravna oranžna…

samo ne blond, lepo vas prosim…..

Blond!!

Pa ne tista koruzno rumena ali platinasta.

Natur svetla, ali vsaj lepo pobarvani lasje na blond, s prameni.

Ne vem, kaj je v modi, ampak men je čez rdečo ni….

Rdeča! Blond mi je pa bljak

New Report

Close