Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek potovanje

potovanje

Pozdravljene!

Ker se letos prvič odločamo, da odidemo na morje v tujino, me zanima kakšna je razlika med Grčijo in Tunizijo. Kje je razlika med državama. Prednosti in slabosti.

Najlepša hvala.
p.s. imam dva mala otroka.

Napiši malo bolj jasno naslov teme, pa bo mogoče kakšen odgovor.

V Tuniziji so muslimani in za njihove skrajneže njih se ve, da radi turistom podtikajo bombe. Bali, Egipt, Turčija, tudi na Djerbi. Islam ne podpira turizma, ne marajo golih žensk na plažah. Zato podtikajo bombe na najbolj turističnih delih.

Ne posluši Octopusa. Predlagam ti kakšen drug, popotniški forum pa s tem ne mislim travel.over.net.

Grčija je dražja, Tunizija občutno cenejša in razoružoča glede prijaznosti in gostoljubnosti.

Je muslimanska država – edina v kateri večženstvo ni dovoljeno. Tunizija je AFRIKA. Lepa in nenavadna – za nas. So pa ljudje resnično prijazni in trgovci do konca. V eni od oaz v kateri smo se vstavili so takoj, ko so pogruntali, da smo Slovenci ponujali – laški pir – ki seveda to ni bil, ker je alkohol prepovedan razen hotelov.

Lepše je bilo v Tuniziji kot v Grčiji. ( bila sem na Krfu )

mi smo bili presenečeni nad prijaznostjo na djerbi, zelo radi imajo otroke,
dober program,….

zato tudi letos odhajamo tja za 14 dni z 5 in 6 let starima otrokoma.

v Grčiji, pa še nismo bili, je pa tudi za pol dražja kot Tunizija.
Vedno je tako, da bo nekdo proti nekdo za.

važno je, da se imate lepo

lp

Tudi mi gremo letos prvič z otroci in sicer v tunizijo.Stara sta 6 in 4 leta. Pa še relativno ugodno smo dobili ,04.07.-11.07.2007-hotel4* all 1500eu.Bomo poročali kako je bilo.
LP

New Report

Close