Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske kako bi reagirale,če…?

Ženske kako bi reagirale,če…?

Se vrnete iz službe,vse utrujene in živčne domov,pa iz spalnice zaslišite žensko vzdihovanje in stokanje.Ko pa pogledate v spalnico notri zagledate vašega moža kako sexa neko neznano sexi bejbo.Kako bi reagirale?Bi ga nabile in vpile ali pa bi se mu kar po domače pridružile?:-)

Si ti danes “razigrana” pa bi rada malo debatirala o naših fantazijah ali se ti je res kaj tako hudega zgodilo?

A kaj načrtuješ, da te zanimajo takšne kozlarije?
Hah, jaz bi oba nagnala ven, kar slečena, pol pa bi še cunje in kufri leteli.
Si hotel to prebrat, al ti je kakšna druga verzija bližja?

nova
Uredništvo priporoča

Ma, ti je pa dolgčas.

Samo vprašam,nikoli se pa ne ve kaj in kako.Pač naključja so presenečenja.

Rekla bi možu, kaj to za eno trapasto žajfasto nadaljevanko gleda….

Samo sprašujem ,kako ste reagirale ali boste,če se vam kaka taka situacija zgodi.

On bi jo sexal ti pa …šok in ?Bi ju zalotila sredi vroče sexi igre?Le kako bi ti mož zadevo “pojasnil”?

no, ravno, ker je šok, ne moreš predvidevat, kako bi reagiral. Zgodilo se mi še ni, ampak predvidevam, da bi podivljala, kot sem rekla zgoraj.
Kaj pa bi TI naredil v podobni situaciji?

Misoim, da bi eno vedro mrzle vode zlila na oba, potem pa bi letel iz bajte. Pri meni pri varanju ni debate

Le glej, da ne bo tebi treba kdaj kaj pojasnjevati!

Se spet kratkočasiš na račun davkoplačevalcev!!!

Njega bi vrgel skozi okno,njo pa pa vprašal za cvzrok njenega početja.Dal bi ji seveda ultimat dve uri, da spakira.No limit.

Se bojim, da bi si to vprašanje moral postaviti tvoj mož v zrcalni situaciji…

No, ta odgovor mi je zelo všeč!

Nikakor.Zanimajo me samo mnenja oseb,ki so kaj podobnega doživele.”Nikoli ne reci nikoli”

No jaz bi namesto vedra mrzle vode uporabil vsebino WCja iz wcja na “štrbunk”izpred 50 ih let:-)No to bi seveda danes težko dobil,razen iz greznic komunalnih centrov ali od kmetov ,ki fekalije odvažajo na”črno”.

Ne bi izgubljala nepotrebne energije…ze sam sok bi bil dovolj…pocakala bi da opravita svoje, potem pa decu pomagala pakirat, da se ga cimprej znebim…

Če mi daš številko, te pokličem, da prideš rešit to zagto, ker se mi zdi, da bi ti to znal ?:-)))) Jaz bi namreč ne znala odreagirati, ker mi ravno žensko stokanje živce spara !:-)))) Ljubiti se da lepo, zgolj s telesom ….

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Kdo ve, dragi ondi, če ne bi bilo vzdidhovanje in stokanje tako zelo vzburjajoče, da bi se jima morda celo pridružila ???:-))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Bi se kar priklopila zraven in uživala v trojčku?:-)

No če dobro pomislim,imaš kar prav:-)

Ti se pa ponvavljaš! To vprašanje si že postavil. A te daje EMŠO???

A si jo mogoče dobil z drugim? Povej kaj si naredil????

Vprašanje postavim na vsake toliko časa,saj forum dobiva vedno nove in nove obiskovalke-ce.

Ne vem, zakaj bi se morala vrniti iz sluzbe utrujena in zivcna?

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Večina žensk bi po moje vsaj poskusila nadaljevati zakon, če sodim po reakcijah prevaranih žensk tega in drugih forumov. Večina tistih, ki še ni bila prevarana, misli, da bi mu spakirala, a zdaj bi jim že lahko bilo jasno, da ne bi.

A ne sledite dogajanju? Večina jih ostane in poišče pri sebi krivdo, da lažje opravičijo možu. Tak pač funkcioniramo.

New Report

Close