Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZDRAVJE

ZDRAVJE

Koliko ste kaj zdrave ženske?

Meni se zdi,da se me vsaka bolezen prime.

Obvezno moram poskrbeti za svoje zdravje, sem ravnokar od Društva za srce, kjer so mi zmerili prav vse preveč.

Glede na to, da športam, zdravo jem, nič maščob, vsaj ne veliko. Veliko sadja in zelenjave. Je dini razlog lahko stres v službi. Mislim,d a bom kar ukinil MON in bom prec bolj zdrav.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, kaj pa dednost? So ti kaj o tem povedali?
Baje, da holesterol, sladkorna , arterioskleroza itd so vse dedno pogojene….

Ziher! Poznam namreč suhice s holesterolom in debele brez holesterola, pa tudi debele brez sladkorne in obratno.

Mislim, da bi morali zdravniki najprej poznati zdravstveno zgodovino naših staršev, (ali pa nas vsaj malo povprašati) pa bi potem prej in uspešneje odkrivali naše težave.

Trkam, a moje zdravje je res zelo zelo dobro…niti prehlad se me ne loti zlahka…

edino po porodu imam kar nekaj ginekoloskih tezav…

Ne da bi vedel, da je kdo imel kakšne probleme, še vedno menim,d a je problem stres v službi.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Zdrava, kolikor je mogoče:) Vsaj tako se počutim.

Počutim se zdravo, čeprav mi zdravniki govorijo, da ravno nisem :((

Tudi jaz sem non stop bolna, no pa za mene ni čudno, doma mi otrok nosi v službi pa bolni ljudje, ampak bo bolje, pravijo:)

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

New Report

Close