Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako napihniti balone za zabavo(helij)

Kako napihniti balone za zabavo(helij)

Zdavo,

ker priapvljam eno zabavo za rojstni dan, bi radi imeli tudi balone. Navadne amak napolnjene s heliem ali pdobnim da bi sami bili v zraku, da jih ni treba lepit.
Prosim, ce mi da katera kaksno idejo, kako to narediti, kje napihniti balone, kje dobiti helij,..

l.p.
Kalicopkoa

Hm, spomnila si me na mojega kolega, ki se ga je na zabavi malo nacedil in najedel fižola. Model je potem hotel z ritjo napihniti balone…

V City parku jih napihujejo.

nova
Uredništvo priporoča

A mogoce kdo ve, ce je kje v blizini Dmožal ali Kamnika kdo, ki bi to napihnil oz. posodil, da to sami naredimo.

l.p.
Kalicopko

Navadni gumijasti baloni helija običajno ne zdržijo dalj kot nekaj ur. Kmalu spustijo.

Zdravo. Sem enkrat spraševala v Kranjski plinarni kako je stem, pa so me prehitro postavili na realna tla – ena bomba tega helija- najmanjša – stane okrog 25 jurjev. Da bi mi kdo tistih 20 balonov napihnil, za normalno ceno, pa tudi niso nikjer vedeli. Tako, da smo ostali kar pri “navadnih”, jih pa vedno obesim v višino.

No, pri nas v Velenju je firma Linde Gas, ki so nam plinsko bombo “izposodili”. Uporaba je stala 10.000 sit. Napolnili smo več kot 100 balonov, pa še je ostalo . Bilo je zelo lepo. Baloni so ostali do naslednjega dne. Drug dan pa so se počasi pričeli spuščati na tla. To prakticiramo že drugo leto in je resnično fajn.

LP, Bani

New Report

Close