Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek brazilska depilacija

brazilska depilacija

Živjo!

Sicer spadam še med tiste ta naravne…nekako se nisem še odločila za izrazitejše urejanje mednožja. Bikini si že obrijem, sicer pa ne… Potem so se sodelavke pogovarjale, da sem pa ćist za luno in, da je danes ne samo urejanje spodnje frizurce mus…ampak, da jih večina dela brazilsko depilacijo. Saj sem res za luno, ker sem morala najprej na entu poiskat kaj je tako posebnega s to depilacijo.
Našla sem korekten članek na to temo…morda bo še koga zanimalo…sama bom ostala pri urejanju bikinija.
Pa še to: kako pogosto pa si urejate frizurce – je to že del dnevne rutine?
Jaz si namreč noge depiliram, tako imam mir vsaj 14 dni. Pazduhe in bikini področje pa si brijem na cca 4 dni in je mir in OK. Pa ve?

Lep dan,
Mia

Brazilska depilacija
Če ob tem pomislite na neskončne kilometre brazilskih plaž, po katerih se sprehajate v seksi bikiniju, ste še vedno daleč od tega, kar to pomeni. Vsaj tako daleč kot od Brazilije, ampak nekje je treba začeti.

Brazilska depilacija, ki se ji z drugima izrazoma reče tudi playboy ali tanga depilacija, ne pomeni, da si kakorkoli odstranite tisti del dlačic, ki bi sicer kvaril pogled na vaš bikini. Pomeni le eno, to je, da vam z vročim voskom odstranijo VSE dlačice, kar jih imate tam spodaj, in vam pustijo le diskretno črtico dlačic na sredini.

Au, boli!!!

Seveda brazilska depilacija boli, in to zelo. Za ženske, ki imajo nizek prag bolečine in si težko izpulijo eno samo obrv, to zagotovo ni način odstranjevanja dlačic. Saj ne, da se hitro najde kakšna, ki v tem uživa, ampak bolje je kar takoj povedati, da boste ob tem trpele. Tudi če ste sramežljive sorte in vas razen partnerja ter občasno ginekologa nihče nikoli ne pogleda v mednožje, kaj šele, da bi se ga dotaknil, dvakrat premislite, preden se odločite za brazilsko voskanje. Intimnost je vaša stvar, vaša ritka in vaše sramne ustnice pa v tem primeru stvar kozmetičarke.

Lahko tudi po pasje

Skoraj ne boste našli kozmetičnega salona, kjer bi vas depilirali po brazilsko, ne da vmes ne bi za nekaj trenutkov zavzeli pasjega položaja. Da, tistega na kolenih, z ritko v zraku! Zakaj, sprašujete? Ker je tako najlažje in najhitreje doseči tiste skrite kotičke med vašima ritnicama, kjer poležuje ogromno dlak, ki jih sami nikoli ne vidite.

Sicer se depilacija začne, ko ležite na hrbtu. Če ste prišli zelo poraščeni, vam bo kozmetičarka dlake najprej povsod pristrigla, zato da se jih bo vosek bolje oprijel. Nato prime vaše noge in vam jih potisne na prsi. Ko odmislite, da ste popolnoma goli in da vam gleda točno v srž vaše ženskosti, se sprijaznite s svojim joga položajem. Kozmetičarka vam pridrži noge, medtem ko vas pošteno popudra po mednožju, potem vas namaže z vročim voskom, na katerega položi krpo in jo raaaask! sekundno hitro odtrga.
Brez skrbi, da boste imeli čas zajavkati ali celo zavpiti, ampak to je ne bo ganilo. V naslednjem hipu vas bo bo prijela za sramno ustnico, jo zavihala navzven, premazala z voskom in raaask! ponovila postopek. Takrat že ne veste več, kaj in kako bi zavpili, zato se ji prepustite, da vas obrača kot ražnjič na žaru, zdaj na eno, zdaj na drugo stran telesa, medtem ko z vas trga dlake (morda se bo vam zdelo, da tudi kožo, a to je le vaša boleča domišljija).
Nazadnje se postavite še v pasji položaj ali ji dovolite, da si vašo nogo (najprej eno, potem drugo) vrže preko ramena in vas podepilira do konca, čisto, čisto notri med ritnicama. Česar vosek ni odstranil, vam bo kozmetičarka odstranila s pinceto, ampak tega verjetno sploh ne boste več čutili, črtico, ki vam je ostala, vam bo lično obdelala s škarjicami. Po petnajstih minutah boste gladki kot dojenčkova ritka, prav tako napudrani, ampak precej bolj utripajoči. Predvsem pa – seksiii!!

“To mi je spremenilo življenje!”

Je legendarni stavek, ki ga je izrekla Gwyneth Paltrow, potem ko se je prepustila brazilskemu voskanju, in je le ena izmed mnogih zvezdnic, ki prisegajo na tovrstno depilacijo. Če ne razumete namiga, lahko citiramo še Evo Longorio, ki je dahnila, da pred brazilskim voskom ni čutila orgazma …
Res je, po tem boste tam spodaj izgledali kot 12-letnica, ampak če ne moti vas, zakaj bi motilo vašega partnerja? Medicinskih razlogov, ki bi potrjevali, da je brazilska depilacija škodljiva ali za zdravje nevarna, ni, saj dandanašnji nosimo oblačila, ki preprečujejo, da bi nas zeblo. Še več, nekateri zdravniki dokazujejo, da je popolnoma gladko mednožje bolj higienično, ker ni dlak, na katerih bi se zadrževal pot, seč …
Večina žensk, ki se enkrat prepustijo brazilski depilaciji, se ji ne odreče več. Ljubijo občutek gladkosti (in res so gladke!), počutijo se bolj zapeljive, čistejše, in celo svobodnejše. Da gre za stvar okusa, ni dvoma. Da smo za lepoto pripravljene potrpeti, tudi ne. Če pa vam bo spremenilo življenje, kot pričakujete, morate poskusiti same. Malce spremembe pod spodnjimi hlačkami vsekakor ne škodi. Preprosto si zamislite, da se odpravljate k frizerju.

Katja G.

Uh……….naj raste šuma.:)))))))
Že, ko sem samo brala, me je bolelo……….hahaha……o, ne.ni to zame.
Vsaka čast tisti, ki je pripravljena trpet za brezdlačje. :)))))))))

Jaz si noge pobrijem z brivnikom, ki mi populi dlacice in me ne boli. sem pa enkrat poskusila na mednozju in boooooooooliiiiiiiiiiiiii!
Pod pazduho in za intimne dele uporabljam britvico, 1-2 x na teden, pa je.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.
nova
Uredništvo priporoča

sploh ni to tko….prvič že res da boli (koliko je odvisno od posameznika)…in vsakič drugič, tretjič, manj….

po pasje….jaz tega nisem še nikjer doživela….

Jaz pa to svoji porihtam kar sam. Fruzurico pa naredim kakor se mi zdi tisti hip ;-). Se mi je zdelo bedarija zapravit 800 ex prešercev z laserjem za užitek, ki ga lahko izvajam tudi sam, hihi.

uff… hvala lepa za brazilsko depilacijo… kot pravi ‘acjom’, naj raste šuma… hehe, če ni bi bilo drugega načina kot je brazilska depilacija.
drgač pa jaz kar z britvico pa je najhitrejš pa čist super 🙂

ta članek pretirava, tisti, ki ga je napisal, še nikol ni bil na brazilski.

ni sicer fajn, cuka tud, ampak se preživi. jaz si bikini sama delam z voskom, tko da veste, da res ni sile.

po pasje pa – to je sam moška fantazija, ha ha ha. tega pa res ni

Auč, mene že ne bodo videli v salonu…dobra stara britvica naj rula še naprej:)))

To sem tudi jaz mislila, dokler nisem šla na brazilsko… Prvič res boli, potem pa ful manj. Za res urejeno moraš iti kar na tri tedne, če bi bila pa na primer na morju, bi si pa z britvico popravila. Meni je super, lepo, gladko. Po pasje? Prvič slišim.

Ma dej kok ženske damo za naše tamale: JIH ČEŠEMO ,BRIJEMO , MAŽEMO,PARFUMIRAMO DA NE POZABIMO NA VLOŽKE. Vse to nas za povrh še košta.LP

ta malo bom imela tako kot se meni zahoče, da bi se še tu morala priključiti temu kar mi veleva množica, ne hvala lepa!

No, ko bodo brazilsko depilacijo delali v splošni anesteziji, bojo pa mogoče tudi mene tam videli. :)))

*** Preprosto si zamislite, da se odpravljate k frizerju. ***

No, ja. Frizer las glih ne populi….

:)))) enako

se strinjam z gorenjko!!!!!!!!!!auuuuuuuuuu

Ne vem za koga hudiča bi pa to mogla delat?! Evo, res mi ne pride na pamet….

New Report

Close