Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj so to gel nohti?

Kaj so to gel nohti?

Mi lahko ena lepo preprosto napiše, kaj za vraga so to gel nohti? Že tolikokrat slišala, prebrala, ampak še vedno ne razumem. Hvala.

Umetni nohti iz nekega takšnega gela, ki se da pod uv lučko in se zapeče. Ni nujno, da so samo za podaljšanje, ampak si jih nekatere dajo anredit na svoje, da so nohti bolj trdi in debeli.

In koliko stanejo, kako dolgo držijo?

Baje stanejo okrog 25eur in na 3 tedne moreš hodit.

Meni jih je ena delala zastonj…poskusno…pa sem rekla nikoli več. Kot prvo me je tisto, ko daš pod uv lučko nevzdržno peklo, potem sem pa nohte imela tako debele, da se povrh vsega še popraskat nisem mogla vredu:)) in ker mi je bilo tako grdo, sem si jih počasi potrgala dol. Ne vprašaj pa, kakšni so bili spodaj moji nohti. Tanjši kot najtanjši papir…sem kar nekaj mesecev morala počakati, da mi je to zrastlo ven. Katastrofa…

Odvisno kdo Ti jih dela. Na novo narejeni so 44 EUR, korektura na 4-5 tednov pa 36 EUR. Niso predebeli, če so kakovostno narejeni. Zelo priporaočljivo za tiste, ki jih grizejo asli imajo zelo grde. Res je, da so spodaj potem lastni slabi, vendar naj bi manikerka poskrbela tudi za kakovostno odstranitev – 1xletno naj bi jih dala na “počivanje”. Posamezno delo pa traja 2-3 ure, možne pa so tudi čudovie poslikave….

In predpogoj za gel nohte ( po lastnih izkušnjah):
– imeti moraš pomivalni stroj
-nikar ne peri perila na roke,
– čisščenje stanovanja je dovoljeno samo če ti to dela čistilka……
….janci je napisala točno…

Wild

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

S tem se pa ne strinjam. Sama imam gel nohte in brez problemov pomivam posodo, perem cunje na roke, pospravljam stanovanje, preoblačim posteljo. Z njimi lahko počnem vse, kar sem prej s svojimi, še več, glede na to, da so moji naravni zelo krhki in so se mi skozi lomili.

New Report

Close