Starševski čvek

hujšanje - rabim preizkušeno metodo

Default avatar

lili21

Časa imam točno 1 mesec, da se znebim kar čimveč kilogramov in izgledam kar najbolje v eni točno določeni obleki.
Lahko bi ves čas nič jedla, ampak tega se ne grem. Kako torej, kaj je res najboljši recept za izgubit čimveč kg v tako kratkem času?
Default avatar

msns

lahko daš msn pa ti razložim kako :)
Default avatar

Smejka

Priporočam ti ločevalno dieto. Ne stradaš, kilogrami se pa topijo.

Lp!
Default avatar

lili21

nimam msnja, kaj to je taka skrivnost, da se ne da tukaj povedat?
ločevalna je že kul, samo se bojim, da gre prepočasi. no, če greš na dolgi rok je že super, ampak jaz imam pa 1 mesec časa. koliko pa se izgubi v enem mesecu z ločevalno?
Default avatar

Bacek*

5 obrokov na dan (izloči beli sladkor, belo moko, čokolade,....), vsakodnevna telovadba, veliko tekočine in volje
Default avatar

msns

Ne ni skrivnost, hotela sem ti povedat od a do ž, kaj sem počela jaz da sem skinila 14 kg v mesecu, hotela sem se ti posvetit, ampak me je vse minilo ob tvojem odgovoru. Saj ti bodo pa druge napisale, in ja ne morem tule pisat vsakega jedilnika v enem mesecu...
Default avatar

s cream

Jaz bi, če bi bila na tvojem mestu, izbrala uteži vsak drugi dan, jedla pa bi samo beljakovine (4, 5x dnevno) in kako brezvezno zelenjavo poleg (brokoli, špinača.....). Pa seveda dosti vode, nesladkanega čaja, pa obvezno kapsule omega 3 (ker bi se izogibala maščob).
Default avatar

lili21

msns, oprosti, nisem te hotela užalit. čestitke za 14 kg v enem mesecu - to so moje najbolj drzne sanje!
Default avatar

msns

Ok ;)) Saj verjetno si mislila, da kaj prodajam. Sem pa res imela take jedilnike, da mi je tle prav nerodno pisat, ampak kile so pa letele. In največja fora je bila, da sem se potem pol leta nažirala dobesedno in je šlo zeeeeeeeeelooooo počasi gor... torej če bi malo pazila bi šlo. Hvala za čestitke, samo zdaj pa moram spet začet ponovno :) prav zdaj sem spet par dni spet notri.
Default avatar

lili21

msns, če si pri volji, kaj pa na mail, bi mi napisala? moj mail: [email protected]
pazi: ni mojca, ampak samo mojc! :)
Default avatar

trajna

!4 kil v enem mesecu je blazno preveč. To ni zdravo za organizem. Zdravo hujšanje je izguba cca 5 kg na mesec. Ti ne svetujem instant rešitev, ki bi ti tako obremenile organizem samo zato, da boš obleko nosila.
Default avatar

*lunca*

Manj jej in več se gibaj. Preverjeno deluje. :)

Moja mami je ravno sedaj v enem mesecu šla dol 10 kg, s tem, da je zmanjšala obroke in se je ful gibala (ampak res ful! - prehodila je še pa još kilometrov).

LP
Default avatar

nelida*

ločevalna. prvi mesec izgubila 5 kg, potem še v dveh mesecih skupaj 3 kg. skupaj osem kil v treh mesecih.
Default avatar

msns

ti pišem
Default avatar

Ljubljančanka

msns!

mega! Mogoče res ni najbolj zdravo ampak tudi jaz bi probala tole če bi bila tolk prijazna in poslala na

[email protected]

hvala!
Default avatar

sonjica3

pa še meni...bi mi res prav prišlo, ker imam čez 1,5 meseca 30 let :))

mail: [email protected]
Default avatar

msns

evo sem ti pisala , pisem se ostalim. samo je res nezdravo in blesavo ;)
Default avatar

msns

punceeeee
kaj pa ce pridete na msn, tam ze dve hujsava pa si dajemo malo podporo, vpisite msn pa se gremo...
drugace pa posljem ni panike :))