Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Steklokeramična plošča Zanussi – “child lock”

Steklokeramična plošča Zanussi – “child lock”

Ker vem, da se tu vedno hitro dobi odgovor, se v imenu moje tašče na vas obračam z vprašanjem, kako odkleniti ploščo, ki je bila po pomoti zaklenjena. Tašča pravi, da v navodilih ne piše nič, jaz jih pogledati ne morem. Ve katera (kdo) to na pamet?

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Pri nas (Bosch) je dalj časa (5 sek) treba držat tipko za prižgat oz. ugasnit ploščo.

Če ima na plošči tipko, ki ima gor narisan ključek, jo je potrebno nekaj sekund držati pritisnjeno.

nova
Uredništvo priporoča

Na naši tudi malo dalj držiš gumbek kjer je ključavnica. Je pa druge znamke.

tudi naša (gorenje) ima narisan ključek, ki ga malo dlje tiščiš in se odklene.

Zgleda da je pri vseh ploščah enako. Tudi pri naši, samo ni Zanussi ampak Candy.

moja mama ima zanussi ki ima baje child lock (ji ne verjamem dokler mi ne dokaže) in nima ključavnice, moja gorenjeva pa ima.

Torej če njena res ima, pol res obstaja ali kombiacija tipk ali pa pritisk katere tipke za dalj časa.

Vladka, mi imamo tudi Zanussijevo steklokeramično. Navodil trenutno žal ne najdem, ampak vem, da notri 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} piše, kako se funkcija aktivira in deaktivira.
Je kombinacija tipk + in -. Če se ne motim, moraš nekaj sekund držati obe hkrati.
Naj poskusi, upam, da ji uspe.

Hvala vsem za odgovore.
Kleopatra, pred tvojim odgovorom pa mi je tašča omenila, da štedilnik sicer lahko uporablja, če pritisne + in – skupaj, vendar pa se funkcija ne deaktivira. Zdaj jim je uspelo, menda je tast toliko časa pristiskal na gumbe, da je štedilnik “odklenil”, kako, pa seveda ne ve 😉

Lahko noč vsem!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Zivjo Kleopatra. Mene samo zanima ena stvar. In sicer z fantom imava zanussijevo steklokeramicno plosco, vse je priklopljeno in ko jo vklopis se da vse nastavit po dolocenem, ampak greti pa noce? Zanima me ce jo je na kaksen nacin treba aktivirati? Najlepsa hvala za odgovor

Pa si vidla, da si ven potegnila temo izpred 10h let?

New Report

Close