Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nosečnost in ledvični pesek

nosečnost in ledvični pesek

pozdravljene!

Sem 16. tednov noseča in že pred nosečnostjo so mi po vnetju ledvic odkrili, da imam v eni ledvici pesek. Po ponovni kontroli pred enim tednom so odkrili, da imam sedaj pesek že v obeh ledvicah in da je ena od njiju celo povešena in postavljena v napačen položaj, tako da je tudi pretok tekočine skoznjo slabši.
Vem, da je sedaj potrebno še več piti, pa vseeno me zanima, kakšne so izkušnje tistih, ki ste tudi med nosečnostjo poleg otroka “nosile” še nekaj peska. Vem, da so precej bolj neprijetni kamni. Se iz peska lahko v parih mesecih (torej še med nosečnostjo) razvijejo kamni? Ste imele sicer še kakšne dodatne težave zaradi peska in kako ste jih reševale?
Hvala vnaprej.
m.

Poglej na to iz vedre plati, ne bo ti treba iskati peska, če se bo otrok želel igrati z njim.

Tole zveni kot moja prva nosečnost. Takoj na začetku so mi odkrili ledvični pesek (sem imela napad). Po tistem sem res veliko pila (res veliko vode!) in po porodu sem šla na kontrolo, kjer so ugotovili, da je peska manj kot prej, juhu 🙂 Težave z ledvicami se pa podedovala od moje mami – se zelo pazim in gre.

Vso srečo!

New Report

Close