Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zadnje čase

Zadnje čase

Morda ne sodi to na starševski čvek… ampak vseeno, tukaj ste le bolj izkušeni kot na drugih forumih….

Stara sem 23, moj fant pa 29. Skupaj sva 1 leto pa pol. Vem, da ni neka dolga veza – ampak vseeno. Je pa moja prva resna. Njemu pa druga. V srednji šoli je pač imel neko zmešanko en čas. Ampak to nima veze 🙂

Imava lep odnos. Vse nama štima. Počasi se seliva skupaj. Jaz sem pri njemu 4-5 dni na teden, pa malo še grem domov. Tako nama obema paše.
Hodim že v službi (je fajna in me veseli) zraven pa še študiram.
Malo sem sedaj sicer zabušavala, ker se mi ne dalo in se mi je kar nekaj nabralo.

Tudi on ima vredu službo – dela točno to kar ga veseli. Ima zelo fleksibilen delovnii čas – v službi je dosti manj časa kot jaz. začne se mu komaj ob 10.00h in je ob treh že doma.

To so tako splošni podatki. Sva boljh zapečkarja, ne ukvarjava se z nekim športom, pač čisto lepo nama gre.

Ampak mene zadnje čase daje neka zmedenost, ne vem če je to to – pa vem, da ga imam rada… Kar nekaj sumim, vse se mi zdi čudno…
Vara me ne, če sploh rečem kaj takega je jezno/užaljen, ker je na to ponosen, da ni babjek…

Jaz pa kar nevem. nekako se mi zdi, da živim prazno, da to ni to , res sploh mi ni jasno kaj se dogaja.
Sex je še vedno fajn se ne pritožujem – sami malo je manj tiste strasti… Morda je zimski čas takšen – al kaj, nevem?

On ima izsvoje prteklosti neke traume in probleme tudi… vem za vse, mi je pobedal. Vem tudi za eno, ki mi je ni on povedal – ampak ena oseba iz družinskega kroga. Vrjetno ve, da vem ampak ne govoriva o tem, ker ni tema za debate – je bolje tako.

Res je težka oseba ampak je udi zelo fajn, do mene je ok…ampak se počutim čudno…

Zmedeno napisano, ker točno tako čutim…
Ve ko ste že bolj izkušene kak komentar na vse to.

Lp.M

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ti si res eno zmedeno bitje.

Hm, kadar ženska čuti, da je nekaj narobe, ponavadi tudi je.
Čeprav se moraš zavedati, da pri večini zvez tista začetna strast vsaj v določeni meri zbledi. Čeprav je po letu in pol krepko prezgodaj.

Lahko, da imaš samo trenutno tako občutenje………..pridejo kdaj pa kdaj taki momenti. Je pa nekaj res; če imaš že sedaj neke čudne občutke……..ne vem no, če čutiš, da to ni to je mogoče bolje, da gresta narazen sedaj, ko sta še nekako brez neke obojestranske obveze; tu imam v mislih, družino, otroke, skupno življenje……….itd……..
Razmisli dobro! Srečno!

Predobro ti je, pa se ti zdi, da ti nekaj manjka. Očitno si oseba, ki v odnosu rabi napetost, stalna nihanja gor in dol. mogoče preveč gledaš mehiške nadaljevanke? Tam je vse tako zelo nabito s čustvi, toliko joka, trpljenja, in neke evforične sreče. To bi rada?
Moraš vedet, da je realno življenje nekaj drugega kot to, kar vidiš po tv, bereš v knjigah. In normalno je, da začetna zaljubljenost mine … potem pa ostane ljubezen – če se potrudiš in tako hočeš. Tudi če bi šla narazen s tem fantom in našla drugega, bi začetno vznemirjenje počasi ponehalo … najbrž bi se znašla na isti točki kot si sedaj in bi spet ugotovila, da ti nekaj manjka.

če si do njega tako zadirčna in zajedljiva in vedno na grd način uveljavaš samo svoj prav, potem ne vem kako je živeti s tabo. Pa brez zamere, a na forumu sploh ne znaš sprejet drugačnega mišljenja, ampak žališ vsepovprek. Mogoče je doma isto?

Vsak ima vzpone in padce, najprej pa morata vedeti kaj sploh hočeta in se resno pogovoriti.

Po moje ti manjka kak hobi. Ker se mi zdi da imaš mal dolgočasno življenje.

a je njegova pretekla trauma poveyana s homoseksualnostjo? meni so se eni taki občutki ob bivšem enkrat rojevali, potem se je pa pokazala, v čem je šala. Če je kdaj imel kako tako nagnjenje, je težko “izbrisat” ..

Ma ne ne gledam mehiških nadaljevank – mi je to brez veze , pa še v službi ali predavanjih sem takrat…ni časa za TV.

Ne nisem zajedliva, vem, da včasih težko sprejmem drugo mnenje – nisem takšna doma. Res ne.

Ma malo me včasih iztiri tudi to, ko tukaj na forumu berem takšne žalostne zgodbe in kaj se vse dogaja in postanem malo zamorjena – in mislim, da so vsi moški taki P*****, kot ti, ki ženske pišeju tukaj gor kaj vse so jim zakuhali.

Morda zahtevem preveč od sebe in življenja?

********************************************* We all know that cats rule the world!

Mogoče si res malo preveč na forumih. Dosti berem tvoje poste. Raje se ukvarjaj s fantom. In s sabo, seveda.

Ne ni povezana s homoseksulanostjo. Povezana je z njim v širšem pomenu. O tem res ne morem pisat…je pa kar splošna zadeva, ki pač vpliva na vse. Pa prosim naj si vsak zase misli kaj bi bilo… 🙂 ne pisat.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ma ne na forumih sem samo dopoldne, če imam kaj časa zmes in da se razvedrim – eni gredo na cigarete in kavo – jaz pa malo na forum.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Kaj pa če bi se s tvojim fantom dol vsedla in se pomenila o tvojih dvomih in praznih dnevih, pa ti bo kmalu bolj jasno. Mi ti tukaj težko kaj svetujemo, ker te ne poznamo, napisala si pa premalo, da bi lahko kar nekaj svetovali.
Daj skuhaj doma kosilo ali večerjo in se pomenita o vajini prihodnosti, pa bosta hitro na čistem.

lp

Saj večina nas gre dopoldne. Popoldne je škoda časa tukaj gor viset.

Ja, večerjica, pa vinček…..in bosta res hitro “na čistem”. Si kar predstavljam, kaj bo sledilo.

Ja npr. jaz bi rada hodila na fitness on pa niti slišat noče za telovadbo – ker je njemu to brez veze – no sedaj bom hodila z bratom.

Jaz bi rada šla kdaj pa kdaj v kakšno kopališče – on ne, ker se mu gabijo kopališča (pa čeprav bi šla na Habakuk – ko je čisto)

Jaz bi rada šla kam ven kdaj, bowling, pijača – one nerad hodi v družbo. No saj jaz tudi ne – ampak nevem 1x na mesec – morda.

On bi bolj ali manj doma igral igrce – kar jaz tudi zelo zelo rada počnem 🙂 ker igrava skupno preko neta – amapk ne cel čas. 🙂

Glede prihodnosti imava že dogovorjeno, spomladi se preseliva čisto skupaj (no morda bom jaz to malo podaljašal, ker bi rada prej šolanje zaključila, še nekaj itpitov pa diploma, avgusta končam, če bom pridna) pa v službi imam tudi zelo fajn delo 🙂

In potem se mi zdi vse malo prazno, ker bi rada kaj počela z njim, ne vse z bratom.
Prijateljico imam eno najboljšo ta pa ima neke psihološke probleme in ne hodi ven… …
Sicer pa v službi imam dosti prijateljic – družimse z malo starejšimi od mene, ker se je bolj fino z njimi pogovarjat.

No tako nekako.

Imam ga rada, še nobenega nisem imela tako on ima mene tudi.
Ko se gdaj pogovoriva (pogovarjava se ogromno) on vedno reče, da on ne vidi problema, da on se ima super in je zadovoljen z najino vezo 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ja po večerjici in venčeku se zgodi vse drugo kot pogovor… 🙂 takrat je zelo zabavno. To se greva skoraj vsak petek. 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

O, blagor tebi. A kar vsak petek?

A ti imaš rada takšne zakomplicirane ljudi?

Oooooooooooo, danes je pa petek……

Zakomplicirane?!

Ne, saj nisem vedela kakšen je ko sva začela – na začetku je vsak zlat pa se trudi, da se navežeš, potem pa se sčasoma pokaže kaj je res.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Skoraj vsak petek – zaj ni bilo že eden ali dva, ker sva bila malo bolana – 🙂 se zgodi včasih ja…
Ampak to doma – ne kje v gostilni, ker to je brez veze – kaj bi ven hodil, če je lahko doma, če je doma bolj komot.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Pri vsaki vezi se gre za prilagajanje in sprejemanje kompromisov. Če ne gresta prav nikamor ven in nimasta prav nobenih hobijev ni čudno da ti postaja dolgočasno.

Po mojem mišljenju bi se morala malce pogovoriti o tem in sprejeti nek kompromis. Saj ni treba da gresta 3x na teden na pijačo, ampak če to tebi dosti pomeni pa bi moral tudi on malce popustiti in te kdaj pa kdaj peljati malo ven.

To, da pri 23 ne greš nikamor..razen v službo in na fax za moje pojme ni ravno ok. No saj enim to res ustreza, ampak jaz bi brez malce druženja, kakšnega izleta, malce pohajanja kar tako in podobnih stvari kar pop….

P.S. Mogoče bi lahko začela vsaj s kakšnim sprehodom…bi bila še vedno sama ma bi se vsaj ven na zrak spravila.

LP

Ma ne 3x na teden – nima, niti toliko časa. 1x na 2 tefna bi bila zadovoljna.

Pa mu rečem, če kakšne kolege pokličeva – pa je zadnje čase tudi to brez veze. Mu rečem, če greva tam do enih (ko sva en čas tudi hodila – pa smos e fajn meli, pa tudi ne)…
Čudi me, da se mu sploh sexat še da… …

Sprehod je baje zguba časa…
Pa živima – zraven parka…..

********************************************* We all know that cats rule the world!

New Report

Close