Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri moški parfum

Kateri moški parfum

vam je všeč oziroma kateri moški parfum je trenutno in? Za ženske naj bi bil to Kenzov Amor, kaj pa za moške?
Zanima me, ker sempred odločitvijo kaj kupiti možu. Sedanji mu je zmanjkuje in želeli bi si malo spremembe. Kaj priporočate preden se odpravim v drogerijo na veliko vonjat?

JOOP JUMP modra steklenička

Ne vem, ampak meni se parfum če ga tvoj še ni sprobal v kaki trgovini ne zdi dobro darilo. Sej jaz sem ga že tud kupila, ampak zato ker je enkrat dobil tester ko se jaz kupovala parfum, pa so mi dali zraven tester ki paše (glede na moj okus). Na srečo imava podoben okus. Ko sva se spoznala sem imela tako jaz kot on Romo,on za moške jaz ša za ženske da ne bo pomote 🙂
Zakaj pa se mi to ne zdi dobra ideja? Zgodilo se mi je da sem enkrat vohala en parfum na testerju. Super ful dišal, ko pa sem ga dala na roko, za umret, cel dan mije smrdel. Od enega drugega ki mi je sicer dišal me je vedno bolela glavo, ravno tako od HUgo Bossa en k ga je mel moj mož.
Mogoče pa mu lahko kupiš deodorant od parfuma ki ga uporablja, ali milom, toaletno vodo za po britju.
Vsekakor ti svetujem da pojdi raje z možem skupaj izbrat parfum, pa tudi ljudje imamo različne okuse, meni npr. Kenzo, ki ga omenja prejšnje forumovka smrdi, njej pa diši.

Pa veliko sreče pri izbiri! M

Moj prisega na Baldesarinija od Hugo Bossa. Sama pa na vonje CK (eternity) in Hugo Bossa.

New Report

Close