Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne znam se briti

ne znam se briti

Že več let upotabljam depilacijske kreme za pazduhe in bikini predel, za noge pa Silke pil. Zelo rada bi začela briti z navadno britvico, ker imam dovolj te drage kemije, pa se ne znam. Ali imate kakšne posebne britvice, kakšno kremo ali kaj se prej nanese. Hvala za nasvete

Sem prebrala, da se ne znaš boriti 🙂

Jaz si nanesem gor peno od gela za tuširanje in se pobrijem.

jaz enako. Simpl ko pasulj! :))

hmm, ne razumem, kaj je treba tukaj znat?!
če si znaš namazat depilacijsko kremo in jo dol spravit, pol boš enako znala z britvico. al kako???

Mogoče pa se njena dilema nanaša na izpuščaje, vraščanje dlak in ostale probleme pri britju, do katerih pride pri občutljivejši koži.

Jaz vzamem moževo penico za britje, nanesem na noge, vzamem moževo Gillete britvico in je…povlečem gor , nasproti dlakam….
mednožje pa ne brijem temveč le strižem s škarjicami.

Tudi jaz uporabljam partnerjevo peno in seveda obvezno njegovo Gillete britvico. Vglavnem jo ni čez Gillete. Seveda mu velikokrat dvignem pritisk, ker jih ravno takrat zmanjka, ko se je on pripravljen briti.

Tudi mene zanima britje bikini predela. Kadarkoli se pobrijem, imam potem polno mozoljčkov in vraščenih dlak, rdečih pik … Kako se ve borite proti temu oz. kako preprečite te rdeče pike. Bom hvaležna za kak uporaben nasvet.

Uporabljati je treba res ostre, nove britvice. Najboljše po moji izkušnji so moške gilette s 3 rezili. Brij pa nežno in z občutkom. Po vsakem britju se namaži s kakšno res kvalitetno pomirjevalno kremo ali mazilom (jaz ga uporabljam od firme dr. schumacher za načeto in zelo občutljivo kožo). Pomembno je, da koža diha in je suha, se ne poti – meni se pozna že, če oblečem spodnje hlačke, ki vsebujejo sintetična vlakna. Torej samo bombaž. Predvsem pa se večkrat brij. Bolj boš vztrajna, lepša bo koža. Kar kmalu se bo navadila.

Ja, to je zato, ker se ne briješ redno. Meni so se ti mozoljčki in ostale težave pojavljali samo v začetku, zdaj, ko se že en lep čas redno brijem, pa ne več.

Po britju se namažem z mlekom za telo. A ja, pa ne uporabim moževe pene za britje:))) in tudi ne njegovih žiletk. Imam kar svoje, peno pa tako za ženske. Pa ne vem, ali je samo vonj drugačen (tista od moža namreč vsebuje dišave za moške), ali pa je morda tudi bolj nežna,… Nikakor pa nočem, da bi možu, ko bi se z obrazom potopil v moje mednožje, dišala kot pravkar obrit moški;)))

A lahk samo eno vprašanje, kako pa zgleda, če si mednožje samo strižeš? Mogoče si bolj malo poraščena? Ker če se jaz ne bi brila, bi mi pri strani gledalo iz hlačk, poleti pa izza kopalk.

kupi si zenski brivnik za brit, z njim bo lazje in nato brijes v nasprotni smeri kot rastejo dlake!! Voda, namiliš, jaz kar z navadnim milom, tekocim, nato pa dobra poza, da je koza napeta in gremo!

Pri vseh britvicah so se mi v bikini predelu pojavile pikice, odkar uporabljam ženski brivnik, so težave rešene.

New Report

Close