Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čevlji v službi

čevlji v službi

Živjo!

Ali katera nosi najlonske dokolenke? Ko pridem iz službe imam v koži pod kolenom rdeče vdrte rise od elastike in tudi pravijo, da to povzroča krčne žile. Mi lahko svetujete take, katerih elastika ne tišči? A bi bile najlonske nogavičke boljše? Katrea firma?
Pa še to me zanima, ali se v službi (pisarna) preobuvate čevlje?’

Vsem lep dan

Jaz se v službi ne preobuvam. Nosim pa najlonke žabe. Dokolenke se da kupiti take, ki nimajo tako močne elastike. Še vedno reže, ampak precej manj. Ko nosim dokolenke, si jih v službi vedno potegnem dol do gležnja.

Calzedonia – nevem, če sem prav napisasla.. ima takšne dokolenke z zelo široko gumico…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ojoj, oprosti, ampak kako pa to izgleda, ko sediš in npr. prekrižaš noge?

Ja, kljub temu da dokolenke niso prav nič lepo za videt, jih nosim (žabe pod hlačam so mi enostavno prevroče, sploh pa v službi). Tudi mene veliko znamk tiščijo pod koleni, sem pa že nekaj nazaj odkrila take, ki ne tiščijo (imajo širok in ne tako močan el.pas), in sicer jih imajo v trgovini s čevlji v Domžalah (Elegance), znamke Rossi-2 kom v škatlici.

Aja, v službi se ne preobuvam. Ja, nekatere se preobuvajo v natikače, po možnosti prsti ven, pa na žabe ali najlon dokolenke…..ojoj :-(.

LP

Moj mož jim pravi ubijalke strasti, ha ha.

v službi se pozimi preobuvam v salonarje, ker mi je v zimskih čevljih ali škornih vroče, nosim pa samo samostoječe nogavice od Calzedonie, ker nič ne tiščijo in nikamor ne lezejo. Žab sploh ne prenesem, dokolenke me pa tudi tiščijo, pa še moj mož jim pravi “seksomori”:-)))

in če bi namesto dokolenk uporabile nadkolenke ali samostoječke- črt se ne bo poznalo in strasti ne bo ubilo, prej nasprotno

V službi se probujem v copate (ja, take za po stavnovanju). Zakaj bi noge trpele v supergah ali pa bognedaj kakih čevljih ?

Če imam hlače in primerne čevlje (da se ne vidi, kaj imam spodaj) potem si dam bombažne tanke nogavice (take fine podobne moškim nogavicam) ali tudi dokolenke.
Nikakor pa ne morem imeti najlonk v čevljih 8 in več ur. Se mi preveč poti noga v najlonkah.

New Report

Close