Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kakšen avto bi si kupile, če bi imele neomejeno količino denarja?

Default avatar

NNNN

Jaz Volkswagnovega Touareg-a. Črnega. Varnega. Pismo, so mi dobri. Se vam ne zdi, da je vedno več terencev na naših cestah?
Default avatar

acjom

Enga velikega terenca.

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar

nelida*

točno takega, kot ga imamo zdaj - mogoče novega (zdaj je rabljen). Citroen c5 break. zakon od avta!
Default avatar

Žogica Nogica

Meni je tudi Touareg hudo dober. Sicer pa še Volvo XC 90. Od nekdaj so mi pa všeč tudi čisto preproste Corse. :))

LP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar

Lianna

AudiA6. Full mi je dobr, udoben itd. Uglavnem uživam v vožnji z njim. Sam še moj bi moral bit=)
-------------------------------------------
Nasmehni se, nekdo te ima rad=)
Default avatar

evropejka

Volkswagnovega Multivan, Marcedes Vento
Default avatar

ondi

Črnega BMWja ali Mercedesa.Ferarija bi mi pa takoj ukradli,še prej kot Merdžota ali Bemflna.
Default avatar

nats*

Takega za družinski avto:

Takega za poslovni avto:

Pa nekaj za svojo dušo:

lp,

N.
Default avatar

Trinka

Absolutno toyota prius.
Default avatar

Megy

chayene, audi rs4
Default avatar

raugaj

J A G U A R J A kateregakoli :)))
Default avatar

bučk

Nissan Murano ali pa Toyota Landcruiser
Default avatar

Hanna

Neomejeno količino denarja........dva: za mami Toyota Corola Verso, oči kakšen terenec od Toyote.....upamo, da bo kmalu vsaj en tak lahko naš :-).
lp
Default avatar

katra2

Tudi jaz črnega Touarega!
Default avatar

Andy Pandy*

Terenca, definitivno. Za znamko bi se morala pa še odločit. Ampak, se ni za bat, da ta dan kdaj pride.

LP
Default avatar

42na

Jaz Peugeota 307 cc, no saj si ga tudi bom v kratkem.
Default avatar

debela Zofa

Jest bi dala pa mojo Ondi, letnik 1995, ful upedenat. :))))
Default avatar

jasnica

Trinka, jaz tudi Priusa! Sem ravno hotela komentirati, če ljudje vedo, koliko razni Tuaregi in drugi SUV (kao terenci, fensi variante) porabijo in s tem onesnažujejo okolje! Mi ga bomo morda res kupili, ko pridemo k sebi od nakupa stanovanja :)
Default avatar

GRETKA

Toyota Landcruiser
Živi in pusti živeti