Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem bankovca za 50 in 10 sit

Iščem bankovca za 50 in 10 sit

Malo pozno sem se spomnila, da bi ohranila nekaj tolarjev, sedaj pa iščem bankovce za 50 in 10 SIT, po možnosti dobro ohranjene; ter kovance za 500 SIT in kakšno čebelico. Če kdo ima, se priporočam, da mi piše na naslov:
[email protected]

V zameno lahko pošljem DM nalepke ali Mercatorjeve nalepke, pa tudi kakšna Tuševa bi se našla.

Hvala!

A misliš, da bomo kupovali nalepke pa da se za 500 SIT nič več ne dobi?

Sem zadnjič štiri čebelce najdla… ma tri sem vrgla v smeti….. :(((

Enkrat sem dajala na stran bankovce od 50 in 10 sit…. ma jih že nekaj dni iščem in ne najdem….. Ma ko najdem, jih dobiš….

Jaz nekaj kovancev po 500 sicer imam, ampak jih res ne mislim menjati za točke! (tale je pa dobra!!!) Kvečjemu za evre.

Lara Croft a vi pa denar v smeti mečete?!- kje živite, da za drugič vemo, ko boste cente stran metali.

A se ti ne zdi, da so te naše “pridne čebelice”, ki so by the way sedaj postale zgodovina, le vredne nekaj več kot pa zaničljiv pogled in hopla v kanto?!

Očitno še nisi slišala za numizmatiko. Enako bi rada povedala ma3, da je res malo nerodno enačit kovance in bankovce, ki bodo s časom še bolj pridobili na vrednosti, z točkami raznih veletrgovin itd. Te stvari so veliko vrednejše kot pa si predstavljaš.

Že samo dejstvo, da bankovcev za 10, 20, 50 tolarjev v zadnem času nisi mogel dobiti kar tako, kvečjemu kovance, že to pove nekaj, da niso bili očitno več tiskani.

Ne me narobe razumet, res me je malo tole s tira vrglo, ta naša “majhnost” in kljubtemu mogočnost v naših glavah.

Lep večer, Bani

Ma si vsaj ti na svoj račun prišel…. ki zgleda da rad pridigaš…

Sem najdla dvakrat po 10 sit…. Kam sem druge založila pa res ne vem…. :))

No, enega ti pošljem… :))) Samo sta iz leta 1992.. :))

pa saj bodo bankovce itak zažgali, kovance pa pretopili…kakšna je potem razlika, če jih vržeš v smeti? da bodo pa v prihodnosti imeli neko veliko vrednost, ta je pa bosa

Ma komu bi lahko dala….

ma mogoče bo pa tiste v smeteh kak klošar najdu :))

fuzzy,

Seveda se lahko zmeniva tudi za evre. Imela sem samo občutek, da so te točke zadnje čase bolj iskane. Piši mi na mail, če si zainteresirana.

In ostali tudi.
Hvala.
Martina

New Report

Close