Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj podariti 10-letni punčki?

kaj podariti 10-letni punčki?

Prosim, povejte s čim se igrajo 10 let stare punčke? Kaj jih zanima?

lp,

ewy

lp, ewy

Kako lepo denarnico od Bratz to sem jaz kupila nečakinji iste starosti in je bila zelo vesela

10-letnice so zelo različne. Odvisno od njih in okolja v katerem živijo. Pred dnevi je bi tu predlog za darilo: tangice in modrček. Mislim, da ni tako mimo. Ali vsaj lepe hlačke in top, ki ima tanke naramnice (H&M npr.).

Pri nas so dobra vsa darila iz Prometeja ali neke Hoby trgovine. Npr lesene šatulje ali lončki + akrilne barve + čopič.

Pa obeski in vse kar je od Nici ali podobne firme.

Od spodnjega perila so pri naši bolj interesantne bokserice (H&M) in zraven majčka. Drugače pa dnevnik, knjiga Harry Potter, rokavice in šal (po možnosti roza :))), Monopoly – nova verzija z euri, tarok …

Hoj,

Ideje za darilo deset letnico:

– torbico za CD – oblečen v pliš
– adresar za naslove in tel. številke z motivi živali , narave ipd. na vsaki drugi strani
– knjižno kazalo z različnimi plišastimi motivi
– foto album z barvnimi podlagami na vsaki strani
– lonček z lepo slikico in spodbudno mislijo
– spominsko knjigo
– gobelin

LP,

Laura

Pri barvah lahko zelo fališ. Eva pravi ROZA, pri nas bi bilo to grozno, samo roza ne. Če že sedaj ne nosi roza potem raje ne.

Laura predlaga gobelin in pri nas je res zažgal. Imajo jih v trgovinal a la Direndaj in vsebujejo podlogo z narisanim motivom, volnico in iglo.

tangice in modrček dobre predlog? Za 10 let staro punčko, ko hodi v 4. razred osnovne šole??? Kaj je z vami ljudje? To je še otrok.

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

gre za (pol)sestrico. ki živi v tujini in nimamo ravno veliko stikov. tako, da sploh ne vem, kaj je pri tej starosti aktualno.

hvala za nasvete, kupila sem kozmetiko za punčke, nalepkice in ene zelooo cart copate oblečene v mehek pliš. upam, da ji bo všeč 🙂

lp,

ewy

ps:
o, če bi se prikazala s tangicami, bi me njena mami verjetno fentala! sicer pa, katera mati dovoli 10 letni punčki nositi tangice?!

lp, ewy

Kaj takega?
https://www.facebook.com/pages/Metka-Galerija/497566253604024

New Report

Close