Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek varanje z najboljšim prijateljem

varanje z najboljšim prijateljem

A se je kateri to zgodilo? Mene je skoraj kap, ko mi je prijateljica rekla, da že 2 leti vara moža z njegovim najboljšim prijateljem. Vsi trije pari smo poročeni, skupaj v družbi. Ona se sploh ne kesa, ampak pravi, da izvedel ne bo nihče in da nima namena pustiti moža in otroka, ampak da je zaradi tega tudi boljša žena. In ko pomislim nazaj je res v teh dveh letih shujšala, se začela “rihtati”, je bolj nasmejana in z možem se vsaj v družbi nič več ne špikata, včasih je bilo pa non stop. Je pa tudi rekla, da če bi samska spoznala ljubimca bi verjetno ostala z njim. Da ima na nek način oba zelo rada, čeprav se čudno sliši, da je tako kot bi imela 2 ločeni življenji. Mene je to res pretreslo, ker noben od njiju ne deluje človek za kaj takega, ampak zgleda, da jima je res fajn vse skupaj… A še kdo pozna take situacije, a to potem kar živijo tako v nedogled???

Idealno.
Je najboljši prijatelj tvoj mož?

Ja verjetno ne bi bila potem tako mirna, kaj misliš? Trije pari smo v družbi, midva z možem in še dva para in od teh dveh parov sta ljubimba žena od enega in mož od druge.

Ja res ne bo izvedel nihče! Niti ti, niti mi vsi, ki beremo….

OPA!!!! Nevarno!!!!

Očitno nimajata tvoja prijatelja nobenih moralnih načel pa ne mislim toliko zaradi varanja kot zaradi načina le tega. Da lahko mirno sediš v družbi s svojim možem in ljubimcem in, da imaš moža za takega osla. Jaz osebno bi se take druščine ognila.

jaz poznam ene, ki so šli narazen in sta zdaj skupaj “ljubimca”. ne vem sicer koliko časa se je to prej vleklo, morda prej niti nista bila ljubimca. je bilo kar pretresljivo, meni se zdi vseeno drugače, kot če gre za neznanca. ne verjamem pa, da bi lahko ta ilegala prav dolgo trajala.

Vse je možno, vem pa, da bi se iz take družbe umaknila.

Svinjarija brez primere. Hja, lepo je imeti takšnega najboljšega prijatelja… :((

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ne bo dolgo trajalo – in prijateljstvo bo šlo v nič!

mogoče se gresta isto druga kolegica in možak iz prvega para – pa so vsi štirje happy

Poznam primer, ko se je par ločil in je mož šele šest let po ločitvi izvedel, da sta imela žena in najboljši prijatelj 2,5 letno razmerje (v času trajanja zakona seveda). S “prijateljem” je prekinil vse stike, čeprav sta bila nerazdružljiva še iz otroških let, “prijatelj” je bil tudi poročna priča pri drugi poroki…. Bljak.

Izve se pa slej ko prej!!

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

kako zanimivo mora biti, ko sedijo v družbi. Kaj če se enkrat žena/ljubica zmoti in napačnega poboža/poljubi :-))))))

k.

Aja, še to sem pozabila…. “prevaranec” najbolj zameri prijatelju iz iste družbe, ki je za zadevo vedel, da ga ni opozoril na to!! Tako da se kar pripravi, da bo vaša družba razpadla, ko bo zadeva prišla na dan. S tem, ko ti je za varanje povedala, si postala vpletena, mislim pa tudi, da te bo nehote začelo gristi, če se morda ne dogaja isto tudi tebi…. Svojemu možu si povedala?

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

hm, itak da vse to ni ok, ampak meni je pa tole v oči padlo

> Je pa tudi rekla, da če bi samska spoznala ljubimca bi verjetno ostala z njim

Zakaj pa se potem ne loči in z ljubimcem živi?

alenka 1974,

temu kar se grejo v tej prijateljski družbi, sedaj pravijo: swinganje sodobne dobe 🙂

A zdaj je najboljši prijatelj tak, ki ti mimogrede še ženo porihta???? Za bruhat…..

reci ji, naj se postavi v obratno situacijo. kako bi se počutila, če bi zvedela, da jo mož vara z njeno najboljšo prijateljico?

Jaz bi zagotovo nehala sodelovati v takšni družbi. Ne bi se mogla sprenevedati in tako dajati tema dvema nekako tiho “podporo”. Bi se mi žena in mož obeh preveč smilila.
Ne, ne gre.

Od nebroja ljubezni, ki jih človek doživi se vse zamenjujejo, “rojevajo se nove.”Menim, da je pač prijateljica dobro odreagirala, ne omejuje se z nekimi tumastimi moralnimi predsodki, ampak se predaja. Življenju. Toku dogodkov.

Nekako občutim, da te to mika. Pričnite z tem vsi.

Tipkinja je razcepljena na pol, pa časa ima, da je grozno.

Ja ni za prehvalt! Poznam en tak primer, ki se je zaostril zaradi neljube nosečnosti 🙁 Dete je šlo po vodi, vsi so ostali tam kjer so bili, skupaj vendar se z užitkom sovražijo.

Ja no nista edina. Tudi v moji družbi, ko gremo ven se velikokrat pridružita dva znanca, ki imata obadva doma ženi in potem varata na veliko in pecata 20-25 letnice. Kaj jim boš pa rekel saj itak ne poslušata ali pa rečeta moja stvar.

Jaz pa imam afero z možem moževe sestre………….

To je pa že malo ogabno, delat zdrahe v sorodstvu, ma, meni je to pa res bolano. In ko se bo zvedelo, bodo vsi pokregani med sabo.

New Report

Close