Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bioenergetik Šušnjara

Bioenergetik Šušnjara

Zanima me, če se je kdo že zdravil pri njem in kakšni so bili rezultati?

Za katero bolezen pa gre, če ni skrivnost? Rezultat je pri vsaki osebi drugačen (pri nekaterih pa rezultata sploh ni)

Ne vem koliko je ta tema še aktualna, vendar bom vseeno predstavila mojo izkušnjo pri bioenergetiku Šušnjara.
K njemu sem odšla na priporočilo sodelavke, ki je že bila pri njemu v Grosupljem. Moj problem so bile močne migrene pred ali pa med menstruacijo. Vsak mesec sem, zaradi neznosnih bolečin v glavi, obležala 4-5 dni.
Na terapiji nas je bilo 11. Vsi z različnimi diagnozami in problemi ( bolečine v križu, astma, problem z zanositvijo, alergija, epilepsija – za ostale ne vem). Ker terapija pri njemu traja štiri dni, smo se vsak dan, medtem ko smo čakali, en drugega spraševali, če mu je kaj bolje. Vsi so se hvalili, da jim je vsak dan bolje, jaz pa nisem mogla sodelovati v debati, ker sem morala počakati na moje dni.
Navdušena nad terapevtom in terapijo, sem komaj dočakala menstruacijo. Če bi rekla da ni bilo nobenega glavobola, bi se zlagala. Čutila sem rahlo bolečino v predelu čela, ampak če primerjam bolečino pred in po terapiji, lahko rečem da se je zmanjšala za vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Sedaj živim čisto drugo kvaliteto življenja.

nova
Uredništvo priporoča

Rada bi stopila z njim v kontakt. A mi lahko kdo pomaga?

Dobiš ga na 041/ 66-45-26.

Spletno stran pa ima bioterapija.eu

Jaz sem bila na terapiji januarja. Stara sem 32 let in so mi ugotovili kalcinacijo v desni rami in desnem kolku. Bolelo me je tako močno, da nisem mogla ne jesti ne spati, kljub temu, da sem jedla vse možne protibolečinske tablete.
Mož je zvedel za bioenergetika Šušnjara in se z njim dogovoril za terapijo. Ko sem se peljala prvi dan na terapijo, sem mislila da bom umrla od bolečin ( od Kopra do Grosuplja je več kot 100km). Terapija mi je neizmerno prijala, počutila sem se kot da se v meni nekaj topi, bolečina pa se je začela zmanjševati. Zadnji četrti dan terapije sem bila prenovljena, sklepi so bili zelo gibljivi, bolečine pa skoraj nič. Dogovorili smo se za še eno terapijo marca. Od takrat dalje ni več sledu o kalcinaciji, sklepi pa so popolnoma OK.

SEM PRESREČNA, KER SEM GA SPOZNALA !

Pozdravljeni!
Ko berem forume, ne najdem nobenega odgovora na moje vprašanje: letos sem imela namreč dva spontana splava, vendar pa sem obakrat zanosila takoj. Kaj je vzrok tega, zdravniki ne vejo. Odločila sem se, da ne bom zgubljala časa za razne preglede in čakala na njih “križemrok”. Zanima me, če ima kdo izkušno, da bioenergetik tudi pri ponavljajočih spontanih splavih pomaga? kar sem prebrala, sem videla samo to,da imajo ženske ss, potem se pa matrajao zanosit in jim bioenergetik pomaga. Kaj pa moj primer? in katerega mi najbolj predlagate? ker je v okolju, v katerem živim ta stvar še velik tabu, o tem nihče ne govori in ne morem nikogar vprašati, zato sem se obrnila na vas.
hvala lepa:)

Pozdravljene!

Tudi jaz sem ena izmed mnogih nesrečnic, ki se trudi že več kot 2 leti zanosit, pa negre in ne gre. Imela sem marca izvenmaternično nosečnost. Bila sva že pri Rešu, jemala Klomifen in Femaro vendar brez uspeha. Sedaj pa prebiram po forumih o bioenergetikih. Zanima me, če je katera, ki ima izkušnje glede tega pri gospodu Šušnjari? Zelo bi bila vesela kateregakoli mnenja ali priporočila katerega drugega bioenergetika (v okolici Lj ali dolenjske).
Hvala!

Lp, J

G. Šušnjara Željko je naš družinski bioenergetik že več kot osem let. Ko imamo doma zdravstveni problem, se vedno posvetujemo z njim. Všeč mi je to, da nas ne odvrača od zdravnikov in nam da veliko koristnih nasvetov. Njegove terapije pa so odlične.

041664526
041503051

Vse to naj bi bile njegove telefonske ampak nobena ni prava ( telefonska stevilka ne obstaja ).

Ima kdo prosim pravi njegov kontakt,telefonsko???

Hvala lepa

[/quote]

041/664-526 je prava in obstaja, sem v kontaktu z njim 🙂

New Report

Close