Forum.Over.Net

Starševski čvek

playboy in miklavž

Default avatar

čebi

Nadaljevanje... Včeraj sem napisala, da je kolegica kupila za miklavža fantu playboya, če niste prebrali :

No danes pa mi pove njegovo reakcijo ;))) Tip je rekel, da je pa res zgrešeno darilo, ker ona ve, da ne gleda nagih žensk in da ni take vrste moški ;)) Pa da bi bil bolj vesel, če bi dobil salamonca hihi. Na koncu je pa pač vzel tisto, samo ni kompliciral baje ;)
Zanimivo, da sem jaz to vedela še preden mu je dala hehe ;)
Default avatar

pia

Hvala, ker si to delila z nami, res.
Default avatar

pašejaz

"...Tip je rekel, da je pa res zgrešeno darilo, ker ona ve, da ne gleda nagih žensk in da ni take vrste moški ;)) Pa da bi bil bolj vesel, če bi dobil salamonca hihi. "

Kake vrste moški? Da še katero drugo pogleda? Mislim no, to pa je največja laž. Ponavadi tisti, ki so doma najbolj pridni, ga serjejo naokrog. Če njegova izjava ne laže, potem je verjetno z njim nekaj narobe.

Jaz sem mojemu kupila letno naročnino playboya za božička, pa ga je bil zelo vesel, pa jaz tudi. Fino branje - zelo kvaliteni intervjuji. Pa vedno te seznanijo z novimi trendi v oblačili, hiši, gostinstvu, ... Skratka super.
Default avatar

anaana

Draga Čebi - pojdi do tega prijatelja, vsedita se za mizo in lepo stran za stranjo listajta Playboy in bosta mogoče celo dojela, da Playboy niso samo fotografije golih žensk, ampak kvalitetno napisani članki, ki se jih splača prebrati.
Default avatar

bučka2

iiiiiiiiiiiiiiiii čebi, a res???? Zgleda, da je tole edina stvar, s katero se lahko zadnji čas ukvarjajo tvoji možgani!
Default avatar

**Zarja**

Moj bi bil zelo vesel tega darila, ampak sva naročena nanj in ga vsak mesec skupalj prelistava.
Ne gre samo za revijo z golomi ženskami, saj so tudi članki in intervjuji odlični.
Default avatar

Pawla

Midva ga tudi oba prebereva.
Ne vem, zakaj bi bil Playboy nesplošljiva revija - odvisno s kakšnimi očmi jo bereš.
Bereva oba pa tudi Ognjišče, btw, da ne boste mislili, kakšna "packa" sva hehe.
Default avatar

abeceda**

Ne poznam Playboy-a in ne vem kakšne slike oz. fotografije so notri. Vem pa da večino moških to zanima. Ne vam pa kako gledajo na to revijo "toplovodarji."
Default avatar

sladki greh

O bog a misliš, da toplovodarji - po tvojem - ne berejo in ne gledajo.
Default avatar

*registrirana

Pa saj Playboy ni samo za nage babe gledat! Se jaz ga od casa do casa preberem.
Morda je pa prijateljica zelela malo popestrit njuno zvezo, je tip ocitno zaplankan, pa mu je hotela malo oci odpret.
Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.
Default avatar

rdeča češnja

Mi imamo že dolgo naročenega.

Ups, spet bi se "svetnice" Slovenke zgražale.

Tebi, Čebi, pa predlagam, eno kopel ali pa kaj za pomiritev, pa tud kakšno metlo. Saj veš, za kaj se rabi.
Default avatar

zalika

Jaz pa prav rada pogledam kakega nagega dedca, pa tudi babo - kaj je v tem narobe ali čudnega.

V Salamoncu je pa itak polovica reklam - za svašta.

Dokler niso vpleteni otroci me prav briga, če si sosedov Tonček pripelje tri silikonske joškarce ali silikonske bodybilderje.