Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek do katerega leta otroka peljete na miklavževanje?

do katerega leta otroka peljete na miklavževanje?

Torej, vprašanje je že v naslovu: do katerega leta vozite otroke na miklavževanje oz. do katerega leta pri vas doma novi Miklavž?

pa še eno vprašanje – dobi otrok samo eno darilo za Miklavža ali več (v cerkvi, od obeh starih staršev, pa še od krstne botre)

hvala

Stara sem 36 let in Miklavž me še redno vsako leto obdaruje :-))) Že odštevam…še 12 dni…. :-)))

Mislim, da je pri nas organiziran Miklavž s strani občine za otroke do letnika 1999. Doma pa še kar nosi tudi starejšim, pri sorodnikih pa za otroke.

Mi jih ne vozimo nikamor, Miklavž pride vedno ponoči naskrivaj k nam domov, ja že od mojega rojstva dalje… iz prejšnjega stoletja

Pri nas tudi pride Miklavž z darili na dom! Se ga že veselimooo in štejemo dneve … še 12dni.;-)

Lep dan,
Kaja

A nimate Miklavževanja v cerkvi?

Pa babice in dedki nič ne darujejo ob Miklavžu?

Miklavž pride v cerkev,kjer obdari otroke.Doma nosi samo Božiček.

od malega, pa smo vsi ven leteli, ker so bili ponekod parklji tako grozni, da je še mene zvijalo in potem smo nehali hodit, ker so bile kar teden dni ponoci zurke v sanjah , preveri, da ne bo kaj podobnega tudi pri vas.

New Report

Close