Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupili smo Bar KATRCO!!!!

Kupili smo Bar KATRCO!!!!

Ja učeri je blil en ful fajn večer in Avto Cesar je na dobrodelni dražbi v baru kupil Katrco za 600 000 sit.
JEEEEEEEEEEEEEeeeee!!!!

Lp
Urša

Ja, ampak večer menda ni ravno uspel. Špela se je zelo slabo izkazala in če ne bi imela pomoči fantov, bi vse skupaj propadlo. Že tako naj bi bilo klavrno. No, tam pa nisem bila, da bi videla – takšni so odzivi tistih, ki so bili tam ali pa gledali preko neta. Za katrco je bilo pa menda že vnaprej znano kdo bo kupil in koliko ponudil. Mene je bolj presenetilo 50k za večerjo z Emilom. :)) Ena ga more met pa res rada. :))

P.S.: Glede na to, da Špela že od septembra trobi, da je polna idej, ki pa jih DRUGI nočejo uresničiti, sem pričakovala, da bo ta teden pod njeno taktirko bomba… Pa je bomba, ampak ne energijska, bolj klavrna. Zdaj pač nima nikogar na katerega bi zvalila krivdo in me prav zanima, kako bo vse skupaj komentirala. Še to – Gaber je totalno ven padel, da nima nič pripravljenega, da so jo sami izgovori, ona pa je potem v stanovanju rekla, da je zadovoljen z njenim delom… Emil ji je na podlagi tega dal celo plus. Punca igra dvojno igro in tega več niti ne skriva. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

S prve roke lahko povem da smo mi kupl katro in da ni blo nč v naprej zmenjen, mi smo se en večer familjarno zmenil da gremo in probamo če bo naša- pa je!!
Tud večerje gredo k nam. Žene (3) gremo z Emilom, možje pa s Špelo:) Aja pa še Gregatova masaža za taščo (5000):)

Lp
Urša

Super!!!!kako vam bo fajn, ne morem verjet! Uživajte in upam da boš poročala kako je bilo!Kdaj pa greste ?
lp

Nč še ne vemo, oni pa pomoje še manj:) Emil je reku da se bomo zmenil ko bo konc Bara, sam smo mu rekle da sicer upamo (da ne bo kamer) sam da pomoje ne bomo tko čez pršli.
Sej tud za avto ful dolg niso vedl komu mormo sploh plačat, tko da gremo dons na POp tv, mamo pa že ključe in prometno.

Bom poročala

Lp
Urša

Na spletni strani je videt sam enga tipčka, kot lastnika katrce. Je pa fletn Urša 😉

Hvala hvala, ja moj bodoči mož se je izprsil (s pomočjo sester) 🙂
Pridte katro pogledat pa še kak rabljen avto mimgrede kupt:))

Lp
Urša

ŽN – nevem če tvoje trditve ravno držijo.

Tole je izsek iz 24ur/bar:
“Pohvale so letele tudi na račun BARovke Špele, saj naj bi ji v zadnjem trenutku uspelo pripraviti soliden event. Čeprav ji Gaber ni ničesar očital, je nad prometom razočaran.”

URŠA DEJ NAPIŠ V KATERI KONC LJUBLJANE JE ŠLA KATRCA, POL TI POVEM ČE DRŽI IN JE VSE RES KR PIŠEŠ.
LP

“Še to – Gaber je totalno ven padel, da nima nič pripravljenega, da so jo sami izgovori, ona pa je potem v stanovanju rekla, da je zadovoljen z njenim delom… ” – tole sem tudi jaz tako razumela v eni od oddaj ta teden (TO ali SR, ne vem na pamet).

generacija 69,
katra gre v Moste 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v Avto Cesar!!!
Lp
Urša

A ne v Novo Polje???? Samo glede večerje pa niso pravi podatki; al so na popu dali napačne podatke, al pa Žogica Nogica nima točnih podatkov, ITAK PA NI VAŽNO, SAM DA BOSTE UŽIVALE!!!!!!!

lep vikend

Ej, Maja, več dam na mnenje obiskovalcev in gledalcev preko neta kot pa na uradno izjavo POP TVja, oz. edipe BARa. Sami sebi namreč ne bodo v skledo pljuvali. In, če si spremljala včeraj, bi lahko videla, da je bila Špela zmešana ko kura. Ne, se opravičujem kuram… Še hujša je bila, rešil jo je Emil. Pa če si že copy-paste delala z njihove strani, bi lahko pustila še stavek o prometu, ki je tik za tem kar si ti kopirala…

Res pa je, da tudi na TVju ne pokažejo CELIH sestankov, samo izseke… Glede vnaprejšnjega dogovora za katrco so se pa pogovarjali BARovci v stanovanju, da ima POP TV itak že kupca znanega, da si ne bodo delali blamaže.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Urša! To mi je pa všeč, da ste se tako “izprsili” in nekomu s svojo dobrodelnostjo polepšali življenje. Upam, da vam bo avto dobro služil, četudi kot samo reklama. Res lepa poteza od vseh vas.

Žogica Nogica! Teb se je pa Špelca očitno zelo zamerla. Tud če ni govora o njej, ti že najdeš način in jo popluvaš. Sploh ne vem zakaj nam pišeš to, kar sami vidimo po tv? Aja,verjetno nam želiš na nek način vsiliti svoje mnenje? Samo ne pozabi, da smo na tem forumu predvsem odrasli ljudje, ki si znamo sami ustvariti mnenje o drugih. Nimam nič proti temu, da napišeš: meni Špela (ali kdo drug) ne sede, imam občutek, da igra… Ni pa mi všeč tvoj način. Pa kaj se tolk obremenjuješ s tem kdo je komu dal minus in zakaj? Emilu se je pač tako zdelo in tako je.
Drugič raje odgovori na temo ali pa odpri novo.

Joj, Tanček, kaj je pa tebi naredila Žogica Nogica? Jaz sem pa vesela, da kaj napiše, ker sama ne gledam več, se mi pa prileže kakšen komentar, da ‘ne padem ven’. In ona ima kartico za dostop, jaz je pa nimam, zato sem ji še toliko bolj hvaležna. ŽG popolnoma zaupam.
Isto bi lahko tebi rekla. Če ti komentar ni všeč, odpri novo temo.

In glede uradnih izjav Pop Tv ima popolnoma prav. Čista manipulacija in kilometre daleč od resnice.

Žogica, kaj pa je mela špela?? Spet kakšne izpade?

Lp, ina

Go,ŽN!
Preberi še 1xkaj sem napisala-moj komentar je bil namenjen Urši. Kar dosti nižje pa sem napisala Žogici Nogici (in ne tebi).
Zdaj pa prosim preberi še 1.komentar (takoj pod Uršinim) Žogice Nogice – pa mi povej če ima to kaj veze s to temo. Urša je vesela, da so kupili Bar katrco (Urša še 1x čestitke). Nikjer ni prosila za komentar: kaj menite o Špeli?
Meni osebno ne bi bilo všeč, če bi kakšno veselo novico delila z vami, dobivala bi pa čist x komentarje…
Žogica Nogica mi ni naredila nič in tudi nimam nič proti njej. Če človeku napišeš kaj te moti, ne pomeni, da si proti njemu.
In še 1x- pri njenem pisanju o Špeli me moti to, da stvari posplošuje oz. na nek način vsiljuje svoje videnje. Pač ji Špela ni všeč in kaj potem?
Midve (jaz in ti) sva si tudi različni-in? Ti si očitni narediš sliko o človeku glede na pisanje drugih, jaz pa si rada ustvarim svoje mnenje.
Pa zaradi tega ni nobena od naju slab človek.
P.S. Če te kaj zanima piši, tudi jaz imam kartico za dostop

Dobro, teme se pač razvijajo. En napiše nekaj, kdo drug kaj drugega in potem se debata konča čisto nekje X. Ker je pač javen forum.
In ona piše negativno o Špeli, kdo drug o Emilu, kdo tretji o Klemnu. Nepristransko se o Barovcih pač ne da pisat. Vsakdo si ustvari pač določeno mnenje in ga deli s forumom. Več kot je mnenj, lažje si je ustvarit sliko. Če bi si hotel vsak o čisto vsaki stvari ustvarit svoje mnenje, ne bi hodil na forum. Tukaj sem zato, da si ustvarim mnenje na podlagi tujih mnenj. S tega vidika je reči nekomu, naj ne piše o nečem, ker je to njegovo osebno mnenje in to na javnem forumu, ki je sestavljen iz osebnih mnenj … Que?

O, bed vse skupaj…

Meni da Špela ni všeč? Hja, veš, zame je zmagovalka že, da se je prigurala toliko daleč. Svojega mnenja pa nikakor ne vsiljujem nikomur, to kar napišem so, jasno, samo moja opažanja. Sama si napisala, da če se z nekom ne strinjaš ni nujno, da si proti njemu – vidiš, tudi jaz nisem proti Špeli, mi pa pač njen način ni všeč. In ja, zasmetila sem temo, vse skupaj res ni poanta naslovnega sporočila. Ampak poglej forum podrobneje – na prste ene roke boš lahko preštela koliko tem ima v odgovorih izključno le tematiko naslovnega sporočila.

Se pa Urši opravičujem za smetenje. Njenega veselja nikakor nisem hotela zmanjšati, tudi meni se zdi lepo, da so nabavli katrco. Jaz bi jo, priznam, tudi imela, že iz spominov na najstniška leta. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Na Bar forumu sem zasledila da govorijo da so eni prjatli od Špele kupl katro, da bi ji nabil + pike.
No to ni res, ker je noben od nas ne pozna, katro smo kupil zarad dobrodelnosti in Ja tudi za reklamo za Avto Cesar.

JEST SEM ŠE KR TOLK VESELA:) Komi čakam da jo pelem, zdej smo daj še naše nalepke za zravn delat, pa nove zadnje gume pol pa še en komplet servis in gas čez vas

Lp
Urša

Ne, nič posebnega. Le ni dala od sebe toliko kot je bilo na en način pričakovano, glede na to, da že od začetka trobi, da je polna hudih idej, ki pa jih baje drugi nočejo uresničiti. In je bilo, meni logično za pričakovati, da bo v tem tednu, ko je ona vodja vse skupaj dokazala. Pa je bil izplen švoh, včerajšnji promet je bil rekordno nizek, ni bilo nobenega točnega plana, vse bolj na “znajdi se kakor veš in znaš”. Gaber ji je v dveh dneh na sestanku rekel, da je polna izgovorov, da nima nič pripravljeno, da ni zadovoljen… Ona pa je po enem sestanku prišla nazaj v stanovanje in rekla, da je Gaber zadovoljen z njenim delom… Skratka – po TVju dejansko NE pokažejo vsega. Očitno jim je v interesu močno manipulirati z gledalci in tako en trenutek privzdignejo enega in zatolčejo drugega tekmovalca, spet drugič vloge malo pomešajo. hehe, moram prijateljici iz srca reči hvala za kartico. :))

Aja, pa jaz Špele še ne bi dala ven, predno me spet kdo obtoži, da je ne maram ali da vsiljujem svoje mnenje še drugim, da je ne bi marali. :)) Bi zaenkrat raje videla da najprej izpadeta še dva od fantov. :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

:)) Sem ti kar mal fovš. :))

Hja, veš, na blogih piše svašta. Samo, če res niste bili že vnaprej dogovorjeni za nakup, potem očitno tudi tekmovalci sami tavajo v temi. Ker so se v stanovanju pogovarjali o tem, da naj bi iz POP TVja dobili podatke, da je kupec že znan (to je bilo včeraj pozno dopoldne)… Cela štorja bo še ratala s tole vašo katrco. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Go,ŽN!
Ne vem ali ne prebereš vsega ali nočeš razumet.
Najprej si mi odgovorila ti, čeprav je bil del sporočila namenjen ŽN. Tebi sem pa napisala: “Pač ji Špela ni všeč in kaj potem?” Z besedo nisem napisala, da človek ne sme pisat neg.mnenj o komurkoli. Moti me NAČIN pisanja (in če je to javni forum menda lahko napišem kaj me moti??????). Samo v tem primeru je očitno forum javen le za posebne ljudi. Se ti oproščam, ker sem si drznila ŽN napisati svoje mnenje.

Še zadnjič ti napišem: MOTI ME, če človek piše o nekom, ki ga ne pozna, kot nek samooklican komentator (ta je tak, un je tak in pika), NE MOTI ME, če človek napiše svoje mnenje (npr. ta in ta se mi zdi, da je tak in tak…)

Zdaj pa res ne vem- pišem pravi ŽN ali njenemu odvetniku?

Aja, ŽN, sej to se tudi meni zdi! Nekaj se “ven meče” za svoje dobre ideje, pol pa, ko je vodja, se niti malo ne izkaže! Je bilo zadnjič tudi po TV, ko je Gaber reku, da kar nekaj preveč govoriči,……

No, jaz bi jo pa dala ven, za njo pa Gregata.

Emilu pa najbolj privoščim zmago!

Tako!

Lp, ina

New Report

Close