Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bar-še kakšno presenečenje?

Bar-še kakšno presenečenje?

Kaj mislite, bodo barovcem dali končno mir, ali jih bodo še s čim presenetili?
Po eni strani je bilo presenečenj že dovolj, po drugi strani pa promet pada, gledanost tudi, tako da ne dam roke v ogenj, da jim ne bodo še česa zakuhali.
Vaša ugibanja?

Stvar je do konca zelo predvidljiva in če bodo hoteli,da bo sploh še kdo šel v lokal, bodo morali spet kakšno radikalno potezo potegnit.

Se pa strinjam s tem, kar si rekla spodaj o Gregorju. Sam ni sposoben zgruntat kakšne taktike.
Za Špelo nisem tko zihr, da bo šla ven za Gregorjem. Lahko da bo glih obratno.
V finalu vidim Emila proti Klemenu ali Špeli.

Tukaj me nič več ne more presenetit, saj gredo iz ene skrajnosti v drugo.
Ziher še bo kakšna kisla padla, tako, da se zna ,,lutkam,, stvar zakomplicirati.

Zakaj lutkam?? ker itak delajo kar jim rečejo. Lani je bilo bolj sproščeno.

ne bo miru, ker ni take gledanosti kot so si želeli, spet bo akcija, verjetno že to soboto, boste videli,))

Se vam zdi, da je tale Klemen malo Andreju iz lanskega bara podoben? V začetku ste Špelo primerjali z Andejem, pa se je izkazalo da je čisto drugi karakter (bolj živa je, sicer tudi čisto simpatična). Meni se pa zdi, da je Andreju bolj Klemen podoben,… tak umirjen, preudaren, nenastopač,…ima kar šanse za končno zmago.

pričakujem finale Tina : Ines

gledanost res ni taka, ko smo si želeli, AMPAK DOSTI BOLJŠA!

Slisala sem da je Spela nastimana od Pop-tv-ja tko da…ce je to res bo itak ona zmagovalka…bomo pa vidli….zanimivo pa je da nikoli ne gre na vroci stol samo na prvega je sla pa vsi so imeli ful cez njo za povedati…se klemen ki je reku da se z njo ne ujame in po njegovem karakterju sodec ki bi jo moral poslati domov je pa ni….se mi zdi da delajo na ukaze scenaristov…govori pa se tudi…ja samo govori se da naj bi zigu narocili naj da tino na vroci stol…ker takoj ko je izpadla je prisla ines in po koncu oddaje so ji to povedali…vse je nastavljeno….letosnji bar je res porazen.

Aja….a ste videli v oddaji ko so izpadli barovci izvedeli da gre klemen nazaj notri kako je bila tina nejevoljna in tut veselja ni pokazala…vsi ostali pa so bili zelo navduseni nad rezultatom….jah ni kej tina in ines se meni zdita potuhnjene….da le nista tko perfektne kot sta se kazali…tina pa sploh…

New Report

Close